dioda wylutowana.
ścieżkę zlutowałem. Jutro kupię diodę. To wyleczy palenie się bezpiecznika lub/i pobór prąda ?
Odpowiedz do tematu
Czy wyleczy pobór prądu nie wiem. Na pewno przepalanie się bezpiecznika.
Nie tylko sterownik. Wstrzymaj się z ta wymianą dopóki nie najdziesz pozostałych usterek.
Sterownik skrzyni odpinałeś?
tak, i bez zmian.
mogę mieć drugie ECU - ale boje się że padnie tak jak i ten. Dziwne, bo autko normalnie jeżdi
jutro powalczę z tą diodą
Jeżeli jest tam warystor, to zamontuj taki jaki powinien być. Element jest do kupienia więc nie będzie z tym problemu.
próbowałem.
albo odbiór osobisty - lub płatność Kartą kredytową
Odpowiedz do tematu
| jimv8 napisał/a: |
| dioda wylutowana.
ścieżkę zlutowałem. Jutro kupię diodę. To wyleczy palenie się bezpiecznika lub/i pobór prąda ? |
Czy wyleczy pobór prądu nie wiem. Na pewno przepalanie się bezpiecznika.
pobór prądu powoduje sterownik, tak? może trzeba szukać drugiego.
| jimv8 napisał/a: |
| pobór prądu powoduje sterownik, tak? może trzeba szukać drugiego. |
Nie tylko sterownik. Wstrzymaj się z ta wymianą dopóki nie najdziesz pozostałych usterek.
dziwne chyba jest , ze tylko ten pin (główne zasilanie) eliminuje pobór. wypinałem wszystkie wtyczki po koleji na słupku A i nad nogami - i zero reakcji
| jimv8 napisał/a: |
dziwne chyba jest , ze tylko ten pin (główne zasilanie) eliminuje pobór. wypinałem wszystkie wtyczki po koleji na słupku A i nad nogami - i zero reakcji |
Sterownik skrzyni odpinałeś?
| Adi202 napisał/a: | ||
Sterownik skrzyni odpinałeś? |
tak, i bez zmian.
mogę mieć drugie ECU - ale boje się że padnie tak jak i ten. Dziwne, bo autko normalnie jeżdi
jutro powalczę z tą diodą
Jak podepniesz bez załączania zapłonu, to na pewno nie padnie.
Tak na marginesie pobór prądu tego sterownika u mnie wynosi 1,52mA czyli 0,0015A.
Sterownik silnika ABH.
Sterownik silnika ABH.
mam diodę.
ta nowa ma pasek więc polaryzacja znana. Ta stara nie ma paska, są tylko napisy.
czy to znaczy że to warystor i polaryzacja była tutaj nieistotna?
to jak wlutować tą nową ? czy po prostu trzeba poszukać takiego warystora BZW 06 19B ?
ta nowa ma pasek więc polaryzacja znana. Ta stara nie ma paska, są tylko napisy.
czy to znaczy że to warystor i polaryzacja była tutaj nieistotna?
to jak wlutować tą nową ? czy po prostu trzeba poszukać takiego warystora BZW 06 19B ?
| jimv8 napisał/a: |
| mam diodę.
ta nowa ma pasek więc polaryzacja znana. Ta stara nie ma paska, są tylko napisy. czy to znaczy że to warystor i polaryzacja była tutaj nieistotna? to jak wlutować tą nową ? czy po prostu trzeba poszukać takiego warystora BZW 06 19B ? |
Jeżeli jest tam warystor, to zamontuj taki jaki powinien być. Element jest do kupienia więc nie będzie z tym problemu.
każdy mi mówi to samo -
2 tygodnie oczekiwania
2 tygodnie oczekiwania
W ELFIE masz bez łaski od ręki https://www.elfaelektroni...CFQpZ3godjzYA2g
| Adi202 napisał/a: |
| W ELFIE masz bez łaski od ręki https://www.elfaelektroni...CFQpZ3godjzYA2g |
próbowałem.
albo odbiór osobisty - lub płatność Kartą kredytową
No to trzeba czekać.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych