Elektryka i elektronika » [v8 d11] ciągnie prąd
Odpowiedz do tematu
 
dioda wylutowana.
ścieżkę zlutowałem. Jutro kupię diodę. To wyleczy palenie się bezpiecznika lub/i pobór prąda ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
dioda wylutowana.
ścieżkę zlutowałem. Jutro kupię diodę. To wyleczy palenie się bezpiecznika lub/i pobór prąda ?

Czy wyleczy pobór prądu nie wiem. Na pewno przepalanie się bezpiecznika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pobór prądu powoduje sterownik, tak? może trzeba szukać drugiego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
pobór prądu powoduje sterownik, tak? może trzeba szukać drugiego.

Nie tylko sterownik. Wstrzymaj się z ta wymianą dopóki nie najdziesz pozostałych usterek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dziwne chyba jest , ze tylko ten pin (główne zasilanie) eliminuje pobór. wypinałem wszystkie wtyczki po koleji na słupku A i nad nogami - i zero reakcji :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
dziwne chyba jest , ze tylko ten pin (główne zasilanie) eliminuje pobór. wypinałem wszystkie wtyczki po koleji na słupku A i nad nogami - i zero reakcji :/

Sterownik skrzyni odpinałeś?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
dziwne chyba jest , ze tylko ten pin (główne zasilanie) eliminuje pobór. wypinałem wszystkie wtyczki po koleji na słupku A i nad nogami - i zero reakcji :/

Sterownik skrzyni odpinałeś?


tak, i bez zmian.
mogę mieć drugie ECU - ale boje się że padnie tak jak i ten. Dziwne, bo autko normalnie jeżdi :/
jutro powalczę z tą diodą :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak podepniesz bez załączania zapłonu, to na pewno nie padnie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak na marginesie pobór prądu tego sterownika u mnie wynosi 1,52mA czyli 0,0015A.
Sterownik silnika ABH.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam diodę.
ta nowa ma pasek więc polaryzacja znana. Ta stara nie ma paska, są tylko napisy.
czy to znaczy że to warystor i polaryzacja była tutaj nieistotna?
to jak wlutować tą nową ? czy po prostu trzeba poszukać takiego warystora BZW 06 19B ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
mam diodę.
ta nowa ma pasek więc polaryzacja znana. Ta stara nie ma paska, są tylko napisy.
czy to znaczy że to warystor i polaryzacja była tutaj nieistotna?
to jak wlutować tą nową ? czy po prostu trzeba poszukać takiego warystora BZW 06 19B ?

Jeżeli jest tam warystor, to zamontuj taki jaki powinien być. Element jest do kupienia więc nie będzie z tym problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
każdy mi mówi to samo -
2 tygodnie oczekiwania :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W ELFIE masz bez łaski od ręki https://www.elfaelektroni...CFQpZ3godjzYA2g

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
W ELFIE masz bez łaski od ręki https://www.elfaelektroni...CFQpZ3godjzYA2g


próbowałem.
albo odbiór osobisty - lub płatność Kartą kredytową :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to trzeba czekać.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa