Pozostałe tematy » [V8] airbag kierowcy i pasażera
Odpowiedz do tematu
 
V8roush napisał/a:
owszem nie ma. pytanie jeszcze takie czy ktos moze potwierdzic ze ma 2 poduszki w V8 i system procon ten na kolumne kierownicza? wystarczy ze sprawdzi czy ma linki stalowe pod kierownicą....

W V8 nie było innego rozwiązania jak 2 jaśki + procon-ten na pasy. Pirotechniczne napinacze weszły dopiero w modelu A8

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
V8roush napisał/a:
owszem nie ma. pytanie jeszcze takie czy ktos moze potwierdzic ze ma 2 poduszki w V8 i system procon ten na kolumne kierownicza? wystarczy ze sprawdzi czy ma linki stalowe pod kierownicą....

W V8 nie było innego rozwiązania jak 2 jaśki + procon-ten na pasy. Pirotechniczne napinacze weszły dopiero w modelu A8


chcesz powiedziec, że jeśli była poduszka kierowcy to kolumna nie miala procon ten?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
V8roush napisał/a:
Adi202 napisał/a:
V8roush napisał/a:
owszem nie ma. pytanie jeszcze takie czy ktos moze potwierdzic ze ma 2 poduszki w V8 i system procon ten na kolumne kierownicza? wystarczy ze sprawdzi czy ma linki stalowe pod kierownicą....

W V8 nie było innego rozwiązania jak 2 jaśki + procon-ten na pasy. Pirotechniczne napinacze weszły dopiero w modelu A8


chcesz powiedziec, że jeśli była poduszka kierowcy to kolumna nie miala procon ten?

Nie chcę. Procon-ten, to procon-ten Zakończenie mocowań jest na pasach i przechodzi przez kolumnę kierowniczą oraz skrzynię biegów tak jak w każdych innych modelach Audi.
Czytałem tylko co drugi wyraz. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dobra już chyba wszystko jasne ;-)

procon ten czyli napinacz pasów i ściągacz kolumny do środka jest w wersjach bez i z poduszkami. pomerdało mi się trochę bo myślałem, ze skoro jest poduszka to nie sciąga kolumny, ale widocznie sciąga ją tak nieznacznie, że inżynierowi w audi stwierdzili, ze moze to ze sobą grać :)

to nic tylko przekładam poduszki, wiązke, sterownik i czujniki :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa