Tv w Audi A4 B6
Witam:) mam pytanie odnośnie odbioru telewizji w audi a4 b6.
Otóż posiadam takie cudo w bagazniku i nie wiem czy brakuje mi jeszcze czegos do odbioru tv bo gdy właczam na panelu tv to oczywiscie wyskakuje szary obraz i nic wiecej...
a to reszta sprzetu

bo na tym sprzęcie możesz odbierać tylko TV analogową, która to już chyba została całkowicie wyłączona w PL
Czyli tak naprawdę to już bezużyteczny sprzęt??
| Jurro1990 napisał/a: |
| Czyli tak naprawdę to już bezużyteczny sprzęt?? |
Tak do końca to nie. Można podpiąć do tego jakieś inne urządzenie AV i sterować np z pilota.
A dokładnie??bo jest do tego pilot tez
| Jurro1990 napisał/a: |
| A dokładnie?? |
Tuner analogowy można użyć jako interfejs multimedialny podłączając do niego np tuner DVB lub DVD.