Do R ósemki został założony bodykit zrobiony w całości z karbonu, auto stoi na 20 calowych kołach, a na tylnej klapie zamontowano duży spojler. Dołożono też nowy wydech.
Za plecami kierowcy i pasażera drzemie 5,2-litrowy silnik o mocy 600 KM, przyśpieszenie do pierwszej setki zajmuje mu 3,8s, a prędkość maksymalna wynosi około 320 km/h.
Źródło: www.autogaleria.pl