Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Szyberdach v8
Witam dzisiaj wymieniłem całą podsufitkę na nową ale został mi jeszcze szyber i tu jest moje pytanie ,jak najłatwiej wyciągnąć szyberdach żeby go okleić?? pozdro
otwierasz go na maxa, odkręcasz od góry wszystkie śruby po czym zamykasz i wypychasz do góry.
Rozmawiałem ze znajomym który nie proponował mi tej wersji wykonania ale za to mówił żeby uchylić do góry i tam po zdjęciu śrub ma niby wyjść całość z materiałem.
Ja w ten sposób demontowałem szyber w C3 i B4 - nawet ryski nie było.
też robie ten zabieg wymiany podsufitki
już drugi raz niestety
szyber otworzyłem na maxa, odkręciłem śrubki, zamknąłem i wyjąłem całość, potem zdejmujesz dwie sprężyny uchylające okienko w szyberdachu i wysuwasz całą obytą tapicerką płytę jednym ruchem do tyłu.jest przymocowana za pomocą sprężystych blaszek na zatrzasku.
już drugi raz niestety
szyber otworzyłem na maxa, odkręciłem śrubki, zamknąłem i wyjąłem całość, potem zdejmujesz dwie sprężyny uchylające okienko w szyberdachu i wysuwasz całą obytą tapicerką płytę jednym ruchem do tyłu.jest przymocowana za pomocą sprężystych blaszek na zatrzasku.
Operacja zakończona jakimś sukcesem ,może nie jest to fabryczna robota ale jest dużo lepiej z tym że słoneczniki się troszkę różnią kolorem ale to mały pikuś. Szyber wyciągnąłem poprzez uchylenie go do góry ,zdjęcie dwóch sprężyn i wysunięcie blachy z materiałem pociągając go do siebie a w następnym kroku zamknąłem go i wsunąłem w dach i wyciągnąłem szmaty w stronę przedniej szyby i lekko uginając w łuk wyszedł na zewnątrz. Pozdro
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych