Forum AUDI TECH TEAM

Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Forum AUDI TECH TEAM » Stajnia Klubowa » 1990 Audi V8 D1 (Typ 4C) Quattro
Menu
Menu główne
Przeglądaj stajnię
Przeszukaj stajnię
Przegląd Towarzystw Ubezpieczeniowych
Ocena warsztatów
Przegląd sklepów
1/4 Mile Table
Wykresy z hamowni

Ostatnie aktualizacje
Audi A6 C6 (Typ 4F) Audi A6 C6 (Typ 4F)

Czw 26 Gru, 2024 19:42
Właściciel: Łukasz83 zlw
Audi 80 B4 (Typ 8C) Audi 80 B4 (Typ 8C)

Pon 02 Gru, 2024 19:08
Właściciel: Astaroth
Audi A3 (Typ 8L) 3-drzw. Audi A3 (Typ 8L) 3-drzw.

Czw 17 Paź, 2024 23:37
Właściciel: Astaroth
Audi A6 C5 (Typ 4B) Audi A6 C5 (Typ 4B)

Sro 10 Sty, 2024 02:01
Właściciel: Łukasz83 zlw
Audi Q7 (Typ 4L) Audi Q7 (Typ 4L)

Wto 02 Lis, 2021 08:05
Właściciel: elmek13

Facebook

1990 Audi V8 D1 (Typ 4C) Quattro
Aktualizacja: Pon 08 Kwi, 2013 14:24
Zdjęcie główne:
Audi V8 D1 (Typ 4C)
Odsłon zdjęcia: 295
Temat na forum:
N/A
Samochód: Audi V8 D1 (Typ 4C)
Quattro
Rocznik: 1990
Kolor: N/A
Pojemność silnika: 3600 cm³
Oznaczenie silnika: N/A
Kod silnika: PT
Moc silnika: 250 KM
Zasilanie: PB
Odsłon: 8722
Ocena: Samochód nie ma jeszcze ocen



Nie masz uprawnień, aby przeglądać kompletną zawartość tej strony
Aby przeglądać kompletną zawartość tej strony, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym Użytkownikiem.

Nie masz jeszcze konta na forum Audi Tech Team? Zarejestruj się i załóż konto klikając TUTAJ

Masz już u nas konto? Zaloguj się na swoje konto klikając TUTAJ

Losowo wybrane tematy na forum
c5 19tdi awx problem z temperatura silnikaBrak Ładowania - Kontrolka Akojakie sprezyny a6 c5Nokia 6600, problem z jojstickiemOdcinkowy pomiar prędkości - fakty i mityProblem z BoseAudi Q7Ogólnopolski Zlot Kolesi Vol. IV Zima 2012co sądzicie o tych zimówkachHydrauliczna klapa bagaznikaproblem A4 b7 2.0tdi błąd 00387 ktoś pomoże?Audi R8 V10 również w Stanach Zjednoczonychaudi a6 2003 1.9tdi rozrusznik nie kreciKtóry do miasta 19 tdi 130 km czy 18 turbo benzyna-gaz 150 kALL, Przegląd pompy hamulcowej - nie działa po złożeniu100 C3, Strzał podczas odpalania?Audi S8 d4 - Można już składać zamówieniaa4 b5,błąd temperatury zewnętrznejnajmłodszy pasjonat AUDIAudi A6 C4 tłumik drgań paska wielorowkowego B4 2,0 ABK, Padł wąż chłodnicy górny.A6C52.4,Problem z tankowaniem i nie tylkoZakucie i uturbienie 2.3nf80 b3, Jaki numer przekaźnika?brak świateł Audi 100 c4,A6c5 2.5tdi, Wyrzuciło olej ze skrzyni biegów podczas jazdypobiera prąd V8audi 100 c3 na v8POMOCY Brak nawiewu Audi A6 C6AUDI A4 3.0 MultitronicA8 D3 czujnik deszczuKlima słabo działaOd jakiego modelu Audi jest ta poduszka powietrzna AIRBAGA3 8L spryskiwacze lamp.RNS-E Led brak podświetleniaKrótki regulamin działu Kupięradio rns-ekoszt wymiany paska rozrzadu...Dylemat AUDI A6 C7 3.0 TDI 245KM S-LINE CZY A5 3.0 TDI 240KMESP- o co chodzi?Podsufitka40 lat słynnego sloganu - Vorsprung durch Technik10 błędów AIRBAGMagnetyzeryWalter De Silva potwierdza powstanie Audi Q6A6 BFC, Głośna praca silnikaDemontaż pokrętła włącznika światełA2 1,4, warkot na biegu jalowym na cieplym silnikubrak mocymoja audika

[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności