Elektryka i elektronika » Spalony przewód radio
Odpowiedz do tematu
 Spalony przewód radio
Cześć,

Mam problem z radiem , ponieważ spalił się przewód prawdopodobnie zasilający radio, i nie mam zasilania na radiu. Z tego co zauważyłem to jeden jego koniec kieruje sie w wiązkę, która jest zamocowana na belce trzymającej cały kokpit. Drugi koniec kieruje się pod wykładzinę od strony kierowcy i w tej wiązce jest też kabel od anteny. Po zdjeciu skrzynki z bezpiecznikami nie zauważyłem tam tego kabla, ani nigdzie w jej pobliżu :/ Bezpiecznik w radiu jak i w skrzynce sprawdzony. Piszę z zapytaniem czy bez demontowania kokpitu i wykładziny będzie się dało znaleźć ten przewód w pobliżu skrzynki bezpieczników.
Niżej daję zdjęcia przepalonego przewodu, oraz wyżej wspomnianej "kostki".

Pozdrawiam









Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego zanim cokolwiek zrobisz to odwiedź dział "Powitanie" bo kolejne przewody zaczną Ci się palić za niestosowanie się do regulaminu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Okej, okej, Spokojnie, już wszystko w normie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fotki trochę mało wyraziste. Wygląda mi to na przewód od stacyjki powinien być zabezpieczony bezpiecznikiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak, masz rację jest to przewód który kieruje się do stacyjki. Zlokalizowałem go i nie widzę, żeby był połączony z którymś z bezpieczników, Niestety nadal nie mogę zlokalizować przewodu, który kieruje się pod wykladzinę od strony kierowcy :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Potek napisał/a:
Tak, masz rację jest to przewód który kieruje się do stacyjki. Zlokalizowałem go i nie widzę, żeby był połączony z którymś z bezpieczników, Niestety nadal nie mogę zlokalizować przewodu, który kieruje się pod wykladzinę od strony kierowcy :/

To może uzupełniłbyś swój profil?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uzupełniłem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Potek napisał/a:
Uzupełniłem.

I wszystko jasne. Bezpiecznika nie ma. Przewód idzie bezpośrednio do stacyjki. Jezeli na stacyjce nie ma 12V, to spalona jest stacyjka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdziłem i nie mam zasilania na tym pinie. Stacyjka jest do wymiany, czy da się coś z tym jeszcze zrobić ? Z tego co się orientuję to są same kostki do stacyjki, ale to chyba nie rozwiąże problemu...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wymiana rozwiąże problem.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa