GPS i GSM » jaka navi????
Odpowiedz do tematu
 jaka navi????
Chyba nadszedł kres mojej manty, po zabawach w pracy, i chciałbym kupić inną, tylko teraz pytanie jaką kupić???? Znalazłem Sony i Mio, ale teraz sprawa jak było by z ewentualną przeróbką i wgraniem automapy????

http://allegro.pl/item118...pl_gratisy.html

http://allegro.pl/item118...51a_okazja.html
a może jakieś inne propozycje??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pawełku , a nie myślałeś nad fonem z navi .......... Przy pomocy Adiego w N95 wrzuciłem Garmina i jestem super zadowolony . Jeśli koniecznie chcesz Automapę , każdy fon z Windows`em . Ja miałem stare MDA Classic i Automapa szalała jak ta lala

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pawel polecam CI LARKa, jezdzilem z nim i bylo elegancko z automapa dziala super

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
a nie myślałeś nad fonem z navi

nad tym jeszcze nie pomyślałem :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Serio piszę , "Przyczepka" ma Nokię 5230 z gps , wrzyciłem Jej Sygic Mobile i śmiga zajefajnie ( swoją drogą całkiem fajna navi) Masz 2 w jednym ( jak co to mam i na symbiana i na windowsa navi , to Ci podklepę )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Serio piszę , "Przyczepka" ma Nokię 5230 z gps , wrzyciłem Jej Sygic Mobile i śmiga zajefajnie ( swoją drogą całkiem fajna navi) Masz 2 w jednym ( jak co to mam i na symbiana i na windowsa navi , to Ci podklepę )
a ja polecam SPV M650 jest idealny pod automape i zarazem funkcjoalny. Takze z niego korzystalem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na razie popatrzę, i będę myślał, jak ma razie myślałem o samej navi, ale zawsze zdanie można zmienić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
na razie popatrzę, i będę myślał, jak ma razie myślałem o samej navi, ale zawsze zdanie można zmienić.
jasne! z LARKiem przyjechalem do Adiego doprowadzil mnie bezblednie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak, A tam u Ciebie nie będzie taniej niż tu ?? Na Aledrogo jest sporo sprzętu z GB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Żadnego Sony i Mio. Fuuuu! Co mógłbym zaproponować z solidnego i aktualnego, to TomTom, Garmin lub Pocket z AutoMapą. Garmin chodzi z każdym Symbianem. TomTom i AM lata również z każdym pocketem z Windows Mobile czyli PDA. Jeżeli chcesz kupić markowe i dobre urządzenie, to tylko to co wymieniłem. Jeżeli chcesz kupić PNA i przerabiać, to Sony, Blaupunkt, Lark odpada. Jedynie tanie urządzenie które nie jest awaryjne to Navia.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Pasiak, A tam u Ciebie nie będzie taniej niż tu ?? Na Aledrogo jest sporo sprzętu z GB
a pewnie ,ze jest , tylko,ze firmy huanconyhgatanen jang z chin.... niby ma mapy calej europy i rosji, ale jakos do mnie nie przemawiaja takie sprzety.... mozna kupic juz za 35 dolarów...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://allegro.pl/item118..._tom_go710.html
co sądzicie o tym??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Licytacja , na jakiej kwocie się zatrzyma?? Ja Ci nadal będę marudził o fonie z navi. W związku z tym ............. nie kupuj tego :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo dobry i solidny sprzęt. Dodatkowo działa jako zestaw głośnomówiący. Mapy TomTom nie są mocno porażające dokładnością na Polskę, ale ten typ nawigacji najlepiej oblicza i prowadzi po drogach - nawet polskich. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Mapy TomTom nie są mocno porażające dokładnością na Polskę

a jak z automapą????

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa