Witam, kupiłem 3 dni temu audi a4 b6 1.9 tdi 101km gdy przekrece kluczyc wyswietla mi sie napis SERVICE i zaraz gasnie zadne inne kontrolki sie nie swieca, powie mi ktos czym to moze byc spowodowane?
PS i drugie pytanie jak w tym samochodzie sygnalizuje sie ze trzeba wyminic olej.
Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
service przy odpalaniu audi a4 b6
Re: service przy odpalaniu audi a4 b6
Dokładnie w ten sposób jak twój problem. Service to nic innego jak przypomnienie o inspekcji samochodu. Po zakończeniu inspekcji kasuje się to wskazanie i po 15000km lub 30000km pojawia się znów.
| Nesher napisał/a: |
| Witam, kupiłem 3 dni temu audi a4 b6 1.9 tdi 101km gdy przekrece kluczyc wyswietla mi sie napis SERVICE i zaraz gasnie zadne inne kontrolki sie nie swieca, powie mi ktos czym to moze byc spowodowane?
PS i drugie pytanie jak w tym samochodzie sygnalizuje sie ze trzeba wyminic olej. Pozdrawiam |
Dokładnie w ten sposób jak twój problem. Service to nic innego jak przypomnienie o inspekcji samochodu. Po zakończeniu inspekcji kasuje się to wskazanie i po 15000km lub 30000km pojawia się znów.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych