Witam Panowie, potrzebuję tak jak w temacie schematów wężyków.
Z autem wszystko jest ok, jednak w wolnej chwili chciałbym to wszystko przejrzeć a może nawet wymienić na nowe ponieważ wiem, że wężyk może wyglądać na cały a w rzeczywistości może łapać już lewe powietrze.

Przy okazji może ktoś mi podpowie co warto jeszcze sprawdzić/zdiagnozować w silniku aby jego kondycja była jak w najlepszym stanie? Przepływkę wymieniałem już, sprawdzałem Vagiem powietrze ładnie mierzy. Nie mam błędów sondy lambda, ale może warto to sprawdzić jakie wartości pokazuje? Tutaj proszę o info jak to zrobić i jakie wartości powinno pokazywać.

Z góry dzięki za info