Elektryka i elektronika » [A4 B5 1.6 97r AHL] In2 lub 1n2 co to oznacza ??
Odpowiedz do tematu
 [A4 B5 1.6 97r AHL] In2 lub 1n2 co to oznacza ??
Witam !
Dziś zauważyłem że w moim audi A4 B5 1.6 97r AHL podczas odpalenia miga mi pod kilometrami napis 1n2 lub In2 nie wiem jak określić pierwszą cyfrę czy to jest 1 cz I ale chyba specjaliści wiedzą o co chodzi. Czy to jest coś od oleju czy od czegoś innego ??

Wyczytałem na innym forum że skasować można tylko vagiem. posiadam jakiś kabel ale nie posiadam oprogramowania. Mókłby ktoś udzielić jakichś instrukcji na ten temat

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie musisz się stresować gdyz odezwała się tylko isnpekcja serwisowa, która ma za zadanie przypomnieć Ci o sprawdzeniu swojej niuni ;)
IN01 - Inspekcja
1. Włączyć zapłon.
2. Wcisnąć i przytrzymać przycisk [A].
3. Wyłączyć zapłon.
4. Zwolnić przycisk [A].
5. Wcisnąć i zwolnić przycisk [A].
6. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "IN01".
7. Obracać przycisk [B] do ustawiania minut zegara cyfrowego w prawo, do momentu gdy w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "OEL".
8. Wcisnąć przycisk [A], pojawia się wskazanie 9. Wcisnąć przycisk [B], pojawia się wskazanie 10. Włączyć zapłon, w polu wyświetlacza pojawia się wskazanie "INOO".

IN02 - Inspekcja
1. Włączyć zapłon.
2. Wcisnąć i przytrzymać przycisk [A].
3. Wyłączyć zapłon.
4. Zwolnić przycisk [A].
5. Wcisnąć i zwolnić przycisk [A].
6. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "IN02".
7. Obracać przycisk [B] do ustawiania minut zegara cyfrowego w prawo, do momentu gdy w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie 8. Wcisnąć przycisk [A], pojawia się wskazanie "IN01".
9. Wcisnąć przycisk [B], pojawia się wskazanie 10. Powtórzyć czynności kasowania jak dla "OEL".
11. Włączyć zapłon, w polu wyświetlacza pojawia się wskazanie "INOO".

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aha spróbuje to wykonać.
Chciałbym się jeszcze upewnić więc:
Przycisk B to jest ten od zegara a przycisk A jest ten od kasowania kilometrów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Daro1003 napisał/a:
Aha spróbuje to wykonać.
Chciałbym się jeszcze upewnić więc:
Przycisk B to jest ten od zegara a przycisk A jest ten od kasowania kilometrów.
dokładnie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa