Jak w temacie na wolnych obrotach jak silnik się nagrzeje to rzuca, drży silnik, obroty teoretycznie stoją w miejscy na około 800. Tak samo na lpg i pb. dolot uszczelniony, sondy wskazują, czujnik temp IAT czy odpiety czy nie tak samo skaka silnik. Co jeszcze może być? po odpięciu IAT spalanie spadło o ponad 1 litr lpg