Witam.Kupiłem auto po nieudolnej naprawie przez mechaników z mojego regionu. Muszę dojść tołku z instalacją elektryczną, układem podciśnienia i układem WN bo coś namieszali, elektryka i układ WN już ogarnięty. Potrzebuje jeszcze schematu układu podciśnienia w silniku AEC. Jakby ktoś miał takowy to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.