 |
Przesunięty przez: Astaroth Czw 12 Wrz, 2013 00:57 |
[90 B3 2,3] pedał hamulca wpada w podłogę |
| Autor |
Wiadomość |
ak1

Model: 90 B3 Q
Silnik: 2.3 20v 7a
Zasilanie: benyzna + LPG
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36 Dołączył: 10 Lut 2012 Wszystkie posty: 17
     
Skąd: Ząbkowice Śląskie
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 18:07
|
|
|
stawiał bym na zapowietrzony układ |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
ak1

Model: 90 B3 Q
Silnik: 2.3 20v 7a
Zasilanie: benyzna + LPG
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36 Dołączył: 10 Lut 2012 Wszystkie posty: 17
     
Skąd: Ząbkowice Śląskie
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 19:15
|
|
|
Auto było odpowietrzone juz dwa razy i mechanik zapewnil mnie ze nie ma w układzie ani grama powietrza. On również stawia na pompe hamulcową... |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 19:24
|
|
|
| ak1 napisał/a: | | Auto było odpowietrzone juz dwa razy i mechanik zapewnil mnie ze nie ma w układzie ani grama powietrza. On również stawia na pompe hamulcową... |
jak juz MECHANIK to robił mi się wydaje że jest w stanie stwierdzić że to pompa bo pewnie wie jak to zrobić? |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
|
|
|
 |
ak1

Model: 90 B3 Q
Silnik: 2.3 20v 7a
Zasilanie: benyzna + LPG
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36 Dołączył: 10 Lut 2012 Wszystkie posty: 17
     
Skąd: Ząbkowice Śląskie
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 20:07
|
|
|
istnieje jeszcze druga mozliwosc, mianowicie zapowietrzona pompa ABS-u, tak sądzę a nie mam zielonego pojęcia jak odpowietrzyć pompe ABS |
|
|
|
|
|
 |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 20:21
|
|
|
normalnie w tm roczniku razem z hamulcami sie odpowietrza. Wymien pompe tą ze zbiorniczkiem i zoabcz wtedy. Powinno pomoc. |
_________________ Była 100 C3 2.0 E (nadal jest w rodzinie)
A jest V8 uwielbiam ją |
|
|
|
|
|
 |
ak1

Model: 90 B3 Q
Silnik: 2.3 20v 7a
Zasilanie: benyzna + LPG
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36 Dołączył: 10 Lut 2012 Wszystkie posty: 17
     
Skąd: Ząbkowice Śląskie
|
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 22:37
|
|
|
ok, wiec teraz wymienie pompe hamulcowa i zobaczymy... Mam nadzieje ze juz wszystko bedzie działać. Wielkie dzieki za pomoc |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Układ hamulcowy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |