Witam, postanowiłem w swojej A8 zmienić RNS-D na RNS-E. Kupiłem radio od A6 C5 i wszystkie przejściówki. Podłączyłem radio pod Cana w zegarach. W A8 jest to zielona kostka piny 21 i 22. Tak też podłączyłem. Niestety radio nie ma podświetlania przycisków, nie wyłącza się po wyciągnięciu kluczyka no i nie ma wskazań na Fisie

W RNS-D wszystko śmigało.
Wiem, że w A8, nie było takiego radia fabrycznie, ale dużo osób założyło i wszystko śmiga.
Próbowałem różnych kodowań i adaptacji w zegarach i w radiu, ale bez zmian. Błędy niestety powracają. Walczę z tym radiem od poniedziałku i mam już trochę dość

Może moduł TMC robi takie cyrki?
W zegarach są takie błędy;
A takie w radiu. Na chwile obecną nie mam pełnej wersji. Do kodowania i adaptacji miałem oczywiście pełną.

o ile się nie mylę w Twojej A8 nie ma can aby wszystko działało potrzebujesz emulator
http://allegro.pl/adapter...5830295357.html Auto to polift, pierwszy wypust. Can jest, zresztą gdyby nie było to na RNSD nie byłoby wskazań na Fisie
Skoro nie wymontowałeś TMC to latać to raczej nie będzie.
W jaki sposób muszę go wymontować? Ma to jakiś wpływ jeśli can z zegarów idzie prosto do radia?