Car Audio » RNS-E calkowiy brak dzwieku
Odpowiedz do tematu
 
Musisz przesunąć w prawo to różowe ramie. Aby to zrobić musisz przed tym ramieniem wcisnąć zabezpieczenie. W ciemno mogę stwierdzić, że końcówka mocy jest uszkodzona.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oki..ide zatem powalczyć z tym zabezpieczeniem.A koncowka mocy to gdzie?To to srebrne ustrojstwo z tym uzebrowaniem czy gdzie sie znajduje?.jesli to bedzie koncowka to w gre wchodzi jedynie wymiana czy mozna probowac to naprawic?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
billasuk napisał/a:
Oki..ide zatem powalczyć z tym zabezpieczeniem.A koncowka mocy to gdzie?To to srebrne ustrojstwo z tym uzebrowaniem czy gdzie sie znajduje?.jesli to bedzie koncowka to w gre wchodzi jedynie wymiana czy mozna probowac to naprawic?

Końcówka mocy, to właśnie ta srebrna pucha przy subwooferze. Jeżeli się coś popsuło, to i naprawić to można. Tobie natomiast proponuję poszukać sprawnego - z naprawą sobie nie poradzisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK..Poszukam wiec czegos na internecie..Mam nadzieje ze zastapienie starej przez nowa nie stworzy problemu...Serdeczne dzieki za wsparcie.Jak tylko zakupie nowa,przystapie do dzialania.W razie problemow z wymiana,pozwole sobie raz jeszcze pozawracac głowe:)Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cuda cię zdarzają więc zanim kupisz drugi wykręć ten wzmacniacz i zmierz napięcia na wtyczce.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
..Jeszcze jedno pytanie.Tak szybciutko.Znalazłem koncowke mocy.Taniutko.Na aukcjach.Z opisu wynika ze jest do modelu a4 2005.Z wygladu identyczna jak moja,jednak sprzedajacy w opisie zaznaczył,ze gralo pod radiem Symphony.Czy bedzie jakas roznica pomiedzy oferowana koncowka a ta moja-schrzaniona?Czy podejdzie pod moj model jesli chodzi o kostke,złacza,siłę etc?

[ Dodano: Pon 25 Lut, 2013 15:22 ]
...Jesli bede mierzyl(wpierw pozycze miernik i potem sprobuje)jakie powinny byc wskazania na kablach,ktore opisałem we wczesniejszych postach?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wzmacniacz to wzmacniacz. Nie ma różnicy z jakim modelem radia współpracował. Ważne abyś kupił w takiej samej obudowie. Te modele wzmacniaczy montowane były również w A3, TT oraz w modelach Lancia.
Na tych przewodach powinno być 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie.
Jeszcze raz chciałem podziekowac Ci za wsparcie i pomoc w znalezieniu usterki RNS-E.Wszystko juz gra i buczy!Udało mi sie odpiać ten rozowy klips trzymajacy koncowke mocy i wyjac ja samą z auta.Okazało sie ze pomiedzy blaszkami(to sie chyba PINY nazywa)polaczeniowymi na koncowce jest masa zielonej pleśni czy śniedzi.Obczysciłem to wszystko.Wyczysciłem tez połaczenia w samej kostce(wtyczce).Popsikałem specjalnym sprayem poprawiajacym połaczenia i ...NIC!!:)..Ale jak wspomniałem wczesniej,zamowiłem na ebayu ''nowa'' uzywana koncowke mocy za grosze.Kiedy przyszla,porownalem ja ze stara koncowka.Wszystko wydawalo sie ok..poza brakiem jednej z BLASZEK...takiej najszerszej..Nie wiem czy to zasilajaca czy jaka.Popatrzyłem jeszcze raz do wtyczki i okazało sie ze tkwi odłamana poprzez ta sniedź we wtyczce.Wydłubałem ja,podłaczyłem nowa koncowke i ZAGRAŁOOOO:D...Wiec Twoja diagnoza okazała sie w STU PROCENTACH trafna!..Walnieta koncowka mocy.Gratuluje fachowej wiedzy,super podejscia do sprawy i wielkie dzieki za pomoc.Pozdrawiam serdecznie.Tomek

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cieszę się z rozwiązanego problemu. Widzisz tak na przyszłość wilgoci nie sprawdza się chusteczką. Ona po prostu jest w elektronice i sprawdza się to przez rozebranie elektroniki.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa