Car Audio » Audi a3 2000r
Odpowiedz do tematu
 Audi a3 2000r
Witam.Wymieniłem oryginalne radio Chorus na nowego kenwooda.Do tego zakupiłem z allegro adapter z modułem oraz separator antenowy.Wszystko podłączyłem i gra,ale nie zapamiętuje ustawień.
W adapterze kabel czerwony połączyłem z czerwonym,a żółty z żółtym.
To ten adapter:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2611730574

Drugim problemem jest separator antenowy,gdyż nie wiem gdzie podłączyć niebieski kabel,który z niego wychodzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi a3 2000r
cezary1020 napisał/a:
Witam.Wymieniłem oryginalne radio Chorus na nowego kenwooda.Do tego zakupiłem z allegro adapter z modułem oraz separator antenowy.Wszystko podłączyłem i gra,ale nie zapamiętuje ustawień.
W adapterze kabel czerwony połączyłem z czerwonym,a żółty z żółtym.
To ten adapter:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2611730574

Drugim problemem jest separator antenowy,gdyż nie wiem gdzie podłączyć niebieski kabel,który z niego wychodzi.
podlacz zolty przewod razem z czerwonym,i bedzie zapamietywac ustawienia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję.
1.Czyli jeden czerwony z żółtym i drugi czerwony również z żółtym tak?
2.Gdzie podłączyć niebieski kabelek od separatora antenowego? :-(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do niebieskiego w adapterze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo proszę o zdjęcie kostki do której mam wpiąć ten niebieski kabelek od separatora.Jestem "zielony" w tych sprawach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
99% modeli Kenwood nie posiada w radiu złącza ISO - takiego jak np w Audi Chorus, ale te modele posiadają za to adapcję w postaci wiązki przewodów i gniazda ISO. W tej wiązce przewodów musi być przewód w kolorze niebieskim.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego Adi202 w pierwszym poście zamieściłem link do allegro z adapterem,który posiadam.Proszę spójrz na fotke i zaznacz gdzie mam go wpiąć.
A te kabelki żółte i czerwone oba pozamieniać,żeby zapamiętywał stacje tak?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aby nie tracił pamięci musisz faktycznie zamienić miejscami żółty z czerwonym. Co do tego adaptera z allegro, to jest w nim tylko jeden niebieski przewód i do niego podłacz zasilanie separatora antenowego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A od czego jest kabelek zaznaczony na zdjęciu niżej? Ta kostka zostaje luźna i nigdzie nie wpięta.


Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jest dodatkowy przewód podświetlenia - przy normalnym radiu nie jest używany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko już działa.Dziękuję za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa