Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Pytanie o Blow off w audi a4 b6 1.8T
Odpowiedz do tematu
 Pytanie o Blow off w audi a4 b6 1.8T
Witam wszystkich, mam pewien problem dotyczący zaworu upustowego Blow off... Przez nieświadomość zakupiłem zawór Blow off na Allegro... Link do przedmiotu

Później dowiedziałem się że to nie HKS tylko jakiś chińczyk podróbka, chociaż sam nie wiem.

Czy jest możliwość zamontowania tego właśnie zaworu w moim audi a4 b6 1.8t 150km bez quattro ? Patrząc na tabelE tutaj:Wersje silnikowe jest to pewnie AVJ

Jeżeli się da to jak to zrobić aby wszystko było w porządku ?
Jeżeli nie to co mam z tym fantem zrobić ? Zwrócić towar ?

W aukcji jest napisane:
ZASTOSOWANIE:
Wszelkie samochody wyposażone w turbodoładowane silniki spalinowe

Będzie to podstawą do zwrotu towaru który nie jest tym co powinien?

Prosił bym o pomoc jakiegoś fachowca.

Dziękujęi Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, abyś najlepiej skontaktował się ze sprzedawcą. Takie jest moje zdanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A po co go kupiłeś? Dla samego pssst?
Ten zawór montuje się w miejsce DV czyli Dump Valve , który jest podłączony do kolektora dolotowego. Tylko, że aby to poprawnie działało, potrzeba kupić dwutłoczkowy BlowOff , który to się w tych silnikach jakoś tam sprawdza, bo jeśli chcesz ten zamontować, to zgodnie ze sztuką trzebaby zmienić program w komputerze, aby wziął pod uwagę stratę powietrza , które tracisz z dolotu, w momencie kiedy blow off upuszcza je.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa