Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki
Re: Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki Pomocy!
sprawdź jakie masz kodowanie w radiu... a co to za radio?
a jakie masz kodowanie radia?
Re: Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki
Założyć z tyłu aktywne głośniki.
ile kosztuje taki wzmacniacz? czy gra jest warta świeczki i jaki by mial to byc wzmacniacz? Z góry dzieki i pozdrawiam!
Albo kupisz sobie 2 aktywne głośniki na tylne drzwi, albo kup obojętnie jaki wzmacniacz do którego podepniesz tył. Wzmacniacz nie musi być duży.
Witam, zakupiłem fabryczne radio do mojej A6 niestety ale jak je podlacze to tylne glosniki nie graja ;/ A na nie fabrycznym graja wszystkie 4 (mam audi bez systemu bose, nie ma subufera ani wzmacniacza w bagażniku) Prosze o pomoc co zrobic zebym mogl podlaczyc radio fabryczne i zeby dzialaly wszystkie 4 głośniki
| dela napisał/a: |
Witam, zakupiłem fabryczne radio do mojej A6 niestety ale jak je podlacze to tylne glosniki nie graja A na nie fabrycznym graja wszystkie 4 (mam audi bez systemu bose, nie ma subufera ani wzmacniacza w bagażniku) Prosze o pomoc co zrobic zebym mogl podlaczyc radio fabryczne i zeby dzialaly wszystkie 4 głośniki |
radio panasonic concert oryginalne od audi a gra tylko przód, a na sklepowym radiu chodza wszystkie
| dela napisał/a: |
| radio panasonic concert oryginalne od audi a gra tylko przód, a na sklepowym radiu chodza wszystkie |
| dela napisał/a: |
| Prosze o pomoc co zrobic zebym mogl podlaczyc radio fabryczne i zeby dzialaly wszystkie 4 głośniki |
Założyć z tyłu aktywne głośniki.
kodowanie 0417, slyszalem ze sa takie radia audi które obsluguja wszystkie 4 bez wzmacniacza a ja jezeli chce zeby chodzily wszystkie musze kupic wzmacniacz
Są takie ale bardzo stare egzemplarze. granie z tyłu auta załatwisz tylko i wyłącznie przez dodatkowy wzmacniacz.
| Adi202 napisał/a: |
| Są takie ale bardzo stare egzemplarze. granie z tyłu auta załatwisz tylko i wyłącznie przez dodatkowy wzmacniacz. |
ile kosztuje taki wzmacniacz? czy gra jest warta świeczki i jaki by mial to byc wzmacniacz? Z góry dzieki i pozdrawiam!
| dela napisał/a: | ||
ile kosztuje taki wzmacniacz? czy gra jest warta świeczki i jaki by mial to byc wzmacniacz? Z góry dzieki i pozdrawiam! |
Albo kupisz sobie 2 aktywne głośniki na tylne drzwi, albo kup obojętnie jaki wzmacniacz do którego podepniesz tył. Wzmacniacz nie musi być duży.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych