 |  |  |
 |
|
| Enzoo - Stajnia Klubowicza |
| Samochód : Audi 80 B4 (Typ 8C) Avant |
 |
| Kolor : biały |
| Przebieg : 337868 km |
| Cena zakupu : [ Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się. ] |
| Wszystkie modyfikacje : N/A |
| Temat na forum : http://www.audi-tech-team...t6049.htm#68805 |
| Opis : N/A |
 |
|
Samochód : Audi 80 B4 (Typ 8C) Avant  |
 |
| Kolor : LY5K |
| Przebieg : 350000 km |
| Cena zakupu : [ Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się. ] |
| Wszystkie modyfikacje : N/A |
| Temat na forum : N/A |
| Opis : N/A |
 |
|
|
| Losowo wybrane tematy na forum |
AUDI A3 1.9 TDI 98 Problem z immo • Audi 80 b4 1.9TD • Audi 100 C4 S4 2.2T Brak pozycji • A6, brak swiatel mijania • ADAC POLSKA • A4 b5 1.8T, jak ustawić zapłon • Wyciek płynu chłodniczego w Audi 80 • Wesołych świąt wielkanocnych 2013 • Audi A3 2005 - problem z odpalaniem na zimnym silniku • pobór prądu po zgaszeniu • Audi A4 B6 nie zagrzewa się • a4 b5, Montaz sterownika • A4 b5 1.8T Samochód nie odpala. • vka - lock up?? • Audi RS6 Avant • A4 96, naprawa centralki imobilizeru • A8 D2 4,2 98, Rozrząd • 100 c4 2,6, Czasami gaśnie jak jest zimny • Audi 100 C3 - Przekaźniki • A4 2.0 TDI, Bład P2196 ? • świece żarowe nie grzeją VW Bora 1.9 130 km • c5, telefon ? • Wyciek oleju skrzyni na przewodach do chłodnicy • A6 C4 problem z lusterkami elektrycznymi • Błedy 3.0 TFSI • RNS-D plus kamera cofania • Pani Szynszylek • brak swiatel mijania • audi 100 c3, zalewanie świec • A3 8V zmiana lamp 2xH7 na xenon plus led 2014r • fotoradar • A4 b6,tempomat • Regulamin działu • Dziwne buczenie podczas skrętów.. • a6 2.7 biturbo lub 3.0 • Dlugi weekend maj 2013. Zlot Swieradow Zdroj • A6 C5 jedno koło inaczej hamuje... • piasty i zaciski do tarcz delphi • chip tuning 2,0 TFSI • Vag-owanie • Jak zakodowac TMC pod RNS-D • Audi A3 kontrolka oleju • Audi A2 1.4 TDI poduszki silnika • Zdjęcia Waszych OOOO potrzebne • 100 lat Audi - nowe pakiety dla Niemiec • czujnik ciśnienia powietrza w kołach 4D0907275C • Szarpania, przerywanie • Audi A8-S8 • C4, Osłona skrzyni biegów • A6C5, zamiana xenon na bixenon samoregulacja - problem |
| Losowo wybrane tematy na forum |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |
 |  |  |
|
|