Witajcie KOLEDZY
poszukuje zawiasów do drzwi otwieranych do góry w pionie nie skrzydłowo jak w np. lambo i nie tak jak widziałem niedawno gdzieś w necie czarnego golfa III drzwi otwiera jak skrzydła i powiem z daleka całkiem fajnie to wygląda ale z bliska zawiasy dosyć sporych rozmiarów ma przymocowane do dachu i ramki szyby przy wsiadaniu i wysiadaniu trzeba uważać na głowe :-\ mam pewną koncepcje narazie tylko w planach i zbieram informacje na ten temat ale napewno w pózniejszym czasie jak wszystko wyjdzie to opis i foto story znajdzie się na forum jeżeli wie ktoś coś na temat takich zawiasów jak działaja gdzie mogę ich szukać i takie tam to serdecznie dziękuje za infofmacje
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.