Witajcie. Mam problem z rs6. Została przyprowadzona do mnie ponad pół roku temu. na początku pobytu była często przestawiana itp ale ostatnio długo stała bez ruchu... Dwa dni temu brat poszedł ją odpalić. postanowił się przejechać nią po podwórku. Miał problem z ruszeniem bo zawsze gdy wrzucał na drive szarpała i gasła. gdy udało mu się ruszyć, przejechał kawałek i miał problem ze wstecznym ale udało mu się ją odstawić. Wczoraj gdy ją odpaliliśmy chodziła dość długo ale nie da się wybrać biegu

Nie wiem co się stało

czy może to być wina sprzęgła ? I mam jeszcze dwa pytania. Czy ten but koło skrzyni powinien się świecić? oraz od czego jest kontrolka żółtego trójkąta ze strzałką dookoła ? Z góry dzięki za pomoc.