Witam. Wymieniałem dwa dni temu olej w silniku i wszystkie filtry, po zalanu go świeżym odpaliłem i okoł 5-10 min sobie tak pracował.
I jakies 2 godziny pózniej chciałem jechac a on nie chce zapali. Kręci i nic. Dopatrzyłem sie ze nie ma iskry na świecach więc chciałem podpiąc komputer żeby zobaczyć czemu tej iskry nie ma
a tu następna niespodzianka, komputer nie połancza sie z samochodem. może ktoś miał już taki problem. Prosze o pomoc. Z góry dzieki.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
problem z odpaleniem 2.8 AAH
Re: problem z odpaleniem 2.8 AAH
proponowałbym na poczatek sprawdzić bezpieczniki, a potem analogicznie cewki.
dokładnie, pisząc o sprawdzeniu cewek mialem na myśli to czy dochodzi do nich prąd, jeśli tak to czujnik będzie ok
| bialy napisał/a: |
| Witam. Wymieniałem dwa dni temu olej w silniku i wszystkie filtry, po zalanu go świeżym odpaliłem i okoł 5-10 min sobie tak pracował.
I jakies 2 godziny pózniej chciałem jechac a on nie chce zapali. Kręci i nic. Dopatrzyłem sie ze nie ma iskry na świecach więc chciałem podpiąc komputer żeby zobaczyć czemu tej iskry nie ma a tu następna niespodzianka, komputer nie połancza sie z samochodem. może ktoś miał już taki problem. Prosze o pomoc. Z góry dzieki. |
Jeszcze można by też sprawdzić czujnik halla
| pawcio napisał/a: |
| Jeszcze można by też sprawdzić czujnik halla |
Jeżeli wcześniej łączył się bez problemu a teraz nie, to sterownikowi brakuje zasilania. Zakładając, że czujniki są w porządku a Ty nie masz iskry to na początek sprawdź bezpiecznik F4/S115/20A znajdujący się w skrzynce pod nogami pasażera (obok sterownika silnika). Ten bezpiecznik zasila po zapłonie (15): cewki, przepływomierz oraz sterownik silnika (pin D8).
Możesz sprawdzić też pin B20 w sterowniku, tam ma być stałe zasilanie. Masa (31) ma być na: D1,D2,D3,D16.
Możesz sprawdzić też pin B20 w sterowniku, tam ma być stałe zasilanie. Masa (31) ma być na: D1,D2,D3,D16.
Włanie mam problem bo nie mam czujnika halla na podmianke. Acz kolwiek kiedyś mi padł ten czujnik ale komputerem dało sie podpiąc i pokazałow
błedach ze jest uszkodzony wiec wymieniłem i było jakies dobre poł roku spokój.
sprawdzałem wszystkie możliwe bezpieczniki i tam obok sterownika tez i miały przpustowość. jeszcze raz pójde sprawdzic ale wątpie ze to jest wina bezpieczników.
patrzyłem tez czy jest jakieś zasilanie własnie przed cewka na takim brązowym module i też nie było. brakuje mi już pomysłow. A na elektronice tak nie bardzo sie orientuje
wiec jak sobie do jutra nie dam rady to bede zmuszony zaprowadzić do warsztatu. Mimo wszystko dziekuje za podpowiedzi.
błedach ze jest uszkodzony wiec wymieniłem i było jakies dobre poł roku spokój.
sprawdzałem wszystkie możliwe bezpieczniki i tam obok sterownika tez i miały przpustowość. jeszcze raz pójde sprawdzic ale wątpie ze to jest wina bezpieczników.
patrzyłem tez czy jest jakieś zasilanie własnie przed cewka na takim brązowym module i też nie było. brakuje mi już pomysłow. A na elektronice tak nie bardzo sie orientuje
wiec jak sobie do jutra nie dam rady to bede zmuszony zaprowadzić do warsztatu. Mimo wszystko dziekuje za podpowiedzi.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych