Witam wszystkich

Kupi³em Audi a3 8l 98r.

Problem wystêpuje z g³o¶nikami w aucie.

Ty³ oraz subofer nie dzia³aj±. Przód z prawej gra na 80% w dodatku charczy. Z lewej strony graj± bardzo cicho.
Proszê o pomoc.

Jak to naprawiæ by dzia³a³y wszystkie g³o¶niki w aucie ?

Radio posiadam firmy JVC.
Nie wiem czy wszystko jest dobrze pod³±czone:
[/b]
Kwestia przodu g³osniki do wymiany. Ty³ natomiast nie jest pod³±czony. Potrzebujesz do tego adapter mini iso. ¯ó³ta wtyczka która jest teraz wolna musi byæ pod³±czona do wyj¶æ RCA lub specjalnym adapterem do wyj¶æ g³o¶nikowych. Temat jest powielany na ATT.