jak zdjąłem lampy znalazłem chyba "resztki moich halogenów" ale nie jestem pewien co to mogą być za wtyczki ?
ta - czerwona , żółta i czarna ?

Chyba masz lub miałeś klimatyzację.
mam , to od spręzarki ?
| Mrozio napisał/a: |
| mam , to od spręzarki ? |
Czujniki ciśnienia. Sprężarka ma wtyk koloru zielonego.
mogły się wypiąść czy czegoś "brakuje pod maską " ?
| Mrozio napisał/a: |
| mogły się wypiąść czy czegoś "brakuje pod maską " ? |
Same się nie wypną. Klima Ci działa?
bardzo słabo od kąd mam auto klimy nie serwisowałęm ( 10 luty 2009 )
[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:02 ]
na konsoli na przełączniku AC i REC diody się zapalają
| Mrozio napisał/a: |
bardzo słabo od kąd mam auto klimy nie serwisowałęm ( 10 luty 2009 )
[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:02 ]
na konsoli na przełączniku AC i REC diody się zapalają |
Zrób lepszą fotkę - bardziej obszerną. Zasugerowałem sie kolorami wtyczek - może to tylko fałszywy alarm?
a co to może byc ? musze lecieć spać a bez tego nie usnę
[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:10 ]
aaa i jak wcisę przełącznik REC to tak by wentylator przyspieszał - jest mocniejszy podmuch
| Mrozio napisał/a: |
| a co to może byc ? musze lecieć spać a bez tego nie usnę |
Może być tylko dodatkowe wyposażenie którego nie masz. Uśniesz teraz?
| Adi202 napisał/a: |
Uśniesz teraz? |
nieeeee dawaj , przyjmę to na klatę
[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:17 ]
te trzy są po lewej , po prawej mam tylko jeden wolny chiiiba czarny
[ Dodano: Nie 26 Wrz, 2010 14:51 ]
niestety próby zrobienia na "cacy" nie dały rezultatu , komputer cały czas piszczy
[ Dodano: Nie 26 Wrz, 2010 14:53 ]
Adi chyba cza będzie robić tak jak mówiłeś ...
Ostatnio zmieniony przez Mrozio Nie 19 Wrz, 2010 23:17, w całości zmieniany 2 razy