Tuning wizualny » Poprawa oświetlenia
Odpowiedz do tematu
 
jak zdjąłem lampy znalazłem chyba "resztki moich halogenów" ale nie jestem pewien co to mogą być za wtyczki ?
ta - czerwona , żółta i czarna ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
jak zdjąłem lampy znalazłem chyba "resztki moich halogenów" ale nie jestem pewien co to mogą być za wtyczki ?
ta - czerwona , żółta i czarna ?
[url=http://s3.postimage.org/D52o0.jpg]Obrazek[/url]

Chyba masz lub miałeś klimatyzację.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam , to od spręzarki ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
mam , to od spręzarki ?

Czujniki ciśnienia. Sprężarka ma wtyk koloru zielonego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mogły się wypiąść czy czegoś "brakuje pod maską " ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
mogły się wypiąść czy czegoś "brakuje pod maską " ?

Same się nie wypną. Klima Ci działa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bardzo słabo od kąd mam auto klimy nie serwisowałęm ( 10 luty 2009 )

[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:02 ]
na konsoli na przełączniku AC i REC diody się zapalają

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
bardzo słabo od kąd mam auto klimy nie serwisowałęm ( 10 luty 2009 )

[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:02 ]
na konsoli na przełączniku AC i REC diody się zapalają

Zrób lepszą fotkę - bardziej obszerną. Zasugerowałem sie kolorami wtyczek - może to tylko fałszywy alarm? ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a co to może byc ? musze lecieć spać a bez tego nie usnę

[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:10 ]
aaa i jak wcisę przełącznik REC to tak by wentylator przyspieszał - jest mocniejszy podmuch

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
a co to może byc ? musze lecieć spać a bez tego nie usnę

Może być tylko dodatkowe wyposażenie którego nie masz. Uśniesz teraz? :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Uśniesz teraz? :mrgreen:



nieeeee dawaj , przyjmę to na klatę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:17 ]
te trzy są po lewej , po prawej mam tylko jeden wolny chiiiba czarny

[ Dodano: Nie 26 Wrz, 2010 14:51 ]
niestety próby zrobienia na "cacy" nie dały rezultatu , komputer cały czas piszczy :help: :help: :help: :help: :help:

[ Dodano: Nie 26 Wrz, 2010 14:53 ]
Adi chyba cza będzie robić tak jak mówiłeś ...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa