Tuning wizualny » Poprawa oświetlenia
Odpowiedz do tematu
 
:piwko: :piwko: :piwko: :piwko:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
do tego panowie 2gi taki sam układzik ale na światełka długie i amator oślepiania nie będzie miał szans ;p

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co prawda, to prawda.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi , mam tak jakby podłączyć dwie lampy po jedną ?
Ja mam wszystkie kable pochowane , wogóle nie ma dostępu jedynie kolo lamp , na prawym błotniku mam miejsce żeby to zamontować kolo lampy
z gniazda wychodzi 5 żył szara, niebieska, czerwona, czarna, żółta
po prawej na twoim schemacie żółty kabel jest całkowicie odłączony ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
Adi , mam tak jakby podłączyć dwie lampy po jedną ?
Ja mam wszystkie kable pochowane , wogóle nie ma dostępu jedynie kolo lamp , na prawym błotniku mam miejsce żeby to zamontować kolo lampy
z gniazda wychodzi 5 żył szara, niebieska, czerwona, czarna, żółta
po prawej na twoim schemacie żółty kabel jest całkowicie odłączony ?

Lewa strona będzie nieczynna. Prawa strona zasilania żarówki będzie zasilać jedynie przekaźnik który załączy sie po załączeniu świateł. Chciałeś najprostsze rozwiązanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to lewa stronę odciąć i zaizolować na amen ? (wsadzę ja w izolację i do rurki termokurczkliwej dla spokojnosci)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
to lewa stronę odciąć i zaizolować na amen ? (wsadzę ja w izolację i do rurki termokurczkliwej dla spokojnosci)

Jasne. Tak będzie najlepiej. Żółty przewód z lewej lampy podłącz na prawą stronę do żółtego przewodu i te dwa podłączone ze sobą odcinki podłączysz bezpośrednio do przekaźnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jakie żarówy kupić ? znalazlem takie

http://moto.allegro.pl/h4...1229317014.html

chce zrobić raz dobrze i mieć spokuj

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio, kup z ciemno niebieskim szklem wtedy bedzie efekt bielusngo swiatla. W tych jest zlotawe...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piotruś znasz jakąś firmę ... ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mrozio napisał/a:
Piotruś znasz jakąś firmę ... ?
nie, zawsze kupuje w naszym oszolomie i jestem zadowolony. a place jakies 15-20zl...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Żarówki zdążysz zmienić. Zrób wiązkę i zobaczysz jak świeci na tych co masz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Żarówki zdążysz zmienić. Zrób wiązkę i zobaczysz jak świeci na tych co masz.


w niedziele po Finale Audi tour De Śląsk zabieram się do foto-roboty , jak się wyrobie to będzie temacik-gotowiec

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w temacie :)
gdzie sie przebic w scianie grodziowej do srodka autka zeby podlaczyc ten przewod do akumulatora??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
w temacie :)
gdzie sie przebic w scianie grodziowej do srodka autka zeby podlaczyc ten przewod do akumulatora??
wg. mnie najlepiej puscic po oryginalnej wiazce, lub szybciej po blotniku i w podszybie...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa