Nie ma sensu o chłopakach dużo pisać, ponieważ zespół jest bardzo znany. Z mojej strony chciałabym polecić kontrowersyjny dwupłytowy album S&M. Jest to koncertówka, nagrana wspólnie z San Francisco Symphony i moim zdaniem bardzo udana. Z innych grup:
Breaking Benjamin_Diary of Jane