Zamiennik przekażnika EER2C-S12-DC12V
Witam.
Kotlet pewnie.
Przestaly mi grac glosniki tyl + sub , niewiem czy to przypadek ale mechanior cos grzebal przy p.paliwa.(przed naprawa wszystko ladnie gralo)
Zdaje sie ze przekażnik w/w poszedl do piachu - jezeli ktos wymianial ów przekaznik celem naprawy glosniczkow i suba prosze o pomoc.
1) orginalny przekaznik czy zamiennik.
2)slyszalem ze cale cudo miesci sie u mnie w bagazniku tylko czy : wzmachol po prawej -a sub po lewej czy wszystko do kupy po lewej.
3) mam magiczne rece

i strasznie lubie satrzaski plastikowe - jak bez uszkodzenia dojsc do tego przekaznika.
4)wzmachol posiada jakies bezpieczniki- moge ktorys zjarany -mozliwe ? (2x15A)
Pozdrawiam - nie zarazam

D
Po co Ci przekaźnik skoro nie wiesz czy to na pewno on jest uszkodzony?
wiec dlatego pytam i prosze o pomoc... co najpierw spr i jak .. dzieki
Jeżeli masz problemy z namierzeniem oryginalnego zastosuj zamiennik.
Jeżeli do wzmacniacza dochodzi 2x 12V (stałe napięcie oraz remote), to usterka jest wewnątrz.
jakie kolory kabli odpowiadaja temu co Kolega napisal

i jakie kosci

dz
a najlepiej prosze o tlumaczenie łopatologiczne dla zwyklego kowalskiego

))
| ebola napisał/a: |
jakie kolory kabli odpowiadaja temu co Kolega napisal i jakie kosci dz
a najlepiej prosze o tlumaczenie łopatologiczne dla zwyklego kowalskiego )) |
Najpierw popraw swój profil.
szantaz ?? dzieki za taka pomoc..
pierdól sie czepiasz ale pomagier z cb ...
Słuchaj gościu. Nie umiesz uszanować czyjejś pracy - tego że chce Ci pomóc to koniec tematu. Dane z profilu są potrzebne do udzielania pomocy. Sam sobie odmówiłeś współpracy z tym forum.
W tym temacie się już niczego nie dowiesz na pewno.
| ebola napisał/a: |
szantaz ?? dzieki za taka pomoc..
pierdól sie czepiasz ale pomagier z cb ... |
Twoje szczeście,że kolega się zlitował, bo za takie hasełko do Admina, który ,a więcej punktów "pomógł" niż większość ludzi postów wywaliłbym Cię bez chwili zastanowienia. Dopóki oficjalnie nie przeprosisz Adiego, nie ma opcji aby ktoś Ci na ATT pomógł, osobiście oto zadbam!