Witam
mam pytanie gdyż w mojej Audi ostatnio po wyjęciu ako skasowała się godzina i data na zegarze cyfrowym, jednak po kilku godzinach data i godzina ustawiały się same i pokazywała się antenka teraz minęło już ponad 2 tygodnie i nic, miałem też auto u mechanika i czy możliwe że on coś nie podłączył?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Problem z ustawienie zegara
Antena od zegarka przykręcona jest do obudowy zegarów i jeżeli ich nie demontował, to nie mógł też niczego rozłączyć.
No właśnie grzebał przy zegarach bo mi prąd ucieka, więc mógł tej antenki nie podłączyć? Dzwoniłem do niego to twierdził że wszystko podłączył a to że automatycznie się nie wczytuje godzina to wina zegarów, więc ściemnia?
Jesli przed jego ingerecja ustawialo sie samoczynnie to wiec cos musial zle poskladac lub antena jest odkrecona lub nie podloczona a moze ja uszkodzil
Wykręć zegary i sprawdź czy odbiornik jest podłączony - 4ro pinowe złącze w dolnej części zegarów.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych