Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Podlaczenie do ladowania aku 24v
Witam. Do tej pory nie mialem okazji pisac bo wszystko co chcialem zawsze na forum juz bylo poruszone. Problem moj polega na tym ze chcialem podladowac aku w aucie. Moj kochany 7letni syn chcial mi pomuc podloncYl prostownik zgodnie z biegunami lecz pristownik byl ustawiony na 24v. Auto zmarlo... Licznik sie nie swieci po przekreceniu kluczyka tylko kontrolka trakcji. Centralny dziala tylio przednie drzwi i klapa. Lusterka sie nie chowaja klimatronik nie swieci szyby tez nie dzialaja. Auto rowniez nie odpala. Koledzy pomuzcie od czego zaczac diagnoze interfejs tez nie widzi autka. BezpiecznikibocYwiscie wszystkie ok. Bo nie bylo zwarcia tylko zbyt duze napiecie. Wszystkie moduly upalone? Auto to a4 b6 2004 avf.
Zbyt wysokie napięcie wystarczy do uszkodzenia elektroniki. Sądzę że zaczniesz od wymiany zegarów a później okaże się co jeszcze.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych