Siemka. Mam pomysła , co by założyć nagłośnienie bose . Pytanko , w zasadzie kilka . jaki wzmacniacz , jest ich sporo czy musi być od a3 8L , czy może być np . od TT . Czy głośniki muszą być od tego samego modelu co wzmacniacz .
Mam to radio
Czy podejdzie , czy muszę zmieniać .
Ps.Nie związane z tematem. Czy taki panel klimatronika będzie u mnie działał ?
Panel nie będzie działał jak należy.
Radio Chorus sobie odpuść idź rozwojowo w kierunku Audi Concert. Wzmacniacz nie jest istotny z jakiego modelu Audi - może być np z A4. Ważne są głośniki aby pasowały w miejsca fabryczne.
Zostać może, ale słuchać tylko propagandy na FM? Lepiej coś ze sterowaniem na CD.
Tak wygląda sam wzmacniacz A3 8L
https://allegro.pl/audi-a3-s3-8l-wzmacniacz-bose-8l0035223-i7334467855.html
Tak aktywny sub
https://allegro.pl/tuba-subwoofer-bose-audi-s3-a3-8l-96-03-8l0035381h-i7403299137.html
Co do głośników z TT wydaje mi się, że będą gabarytowo za duże.
Szukaj głośników typowych dla A3 8L a wzmacniacz jest obojętnie jaki wszystkie działają na podobnych parametrach.
1 - Głośnik z tyłu z lewej strony (-)
2 - Głośnik z tyłu z lewej strony (+)
4 - Masa NF
5 - Masa NF
6 - Masa NF
7 - Masa NF
9 - Przyłączony plus
11 - Akumulator + (zacisk 30)
12 - Głośnik z przodu z prawej strony (+)
13 - Głośnik z przodu z prawej strony (-)
14 - Głośnik z przodu z lewej strony (+)
15 - Głośnik z przodu z lewej strony (-)
17 - Sygnał z przodu z lewy (+)
18 - Sygnał z tyłu lewy (+)
19 - Sygnał z przodu prawy (+)
20 - Sygnał z tyłu prawy (+)
24 - Masa (zacisk 31)
25 - Głośnik z tyłu z prawej strony (+)
26 - Głośnik z tyłu z prawej strony (-)
Te radio nie rozpoznaje AUX więc będziesz musiał kupić te droższe rozwiązanie. Dodatkowo też lepiej będzie dopłacić te 50-100zł i kupić typową zmieniarkę USB. Ma w sobie również gniazdo AUX na mini jack 3,5mm.
NF oznacza sygnał nie wzmocniony, czyli jest to ekran sygnału wchodzącego do wzmacniacza. Pin 3 mini ISO to jest NF sygnałów lewego i prawego kanału.
tak, więc radio zakupione , podłączone i........ brak podświetlania , vag go nie widzi . na kostce k-bus napięcie ....jak to ugryść ?