Witam.
Nie mam pojęcia gdzie zadać pytanie, ale do rzeczy. ostatnio zauważyłem, że na bagnecie osadziło mi się "masło". Kolega podpowiedział mi, żeby sprawdzić odme. Po diagnozie znalazłem pęknięty trójnik oraz króciec wychodzący z rury dolotu powietrza od filtra, oraz popękany przewód prowadząc od trójnika do bloku silnika. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć odpowiednich części mimo podania numerów producenta. Znalazłem już trójnik i zawór, jednak nie mogę dobrać odpowiednich przewodów.

Moje pytanie do was, jest ktoś w stanie pomoc ze znalezieniem przewodów gumowych, i ewentualnie jak zaślepić dziurę w dolocie powietrza, a odprowadzić rurkę odmy pod samochód.