Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Odłączenie akumulatora
Re: Odłączenie akumulatora
Szyby tak reszta nie. Programowanie szyb polega na otwarciu i zamknięciu szyb i tyle.
Witam serdecznie , jestem posiadaczem Audi A6C6 3.2 quattro .Muszę odlaczyc akumulator do przy spawania jednego elementu przy ruże wydechowej ( ten element jest oryginalnie spawany nic nie kombinuje ) . Kolega podpowiedział mi że po odlaczeniu aku będę musiał ma nowo kodowac szyby ,radio i aku . Czy tak faktycznie jest? A jeżeli tak jest czy moge prosić was koledzy o pomoc i jakieś podpowiedzi . Z góry dziękuję i pozdrawiam...
| wilku1985 napisał/a: |
| Witam serdecznie , jestem posiadaczem Audi A6C6 3.2 quattro .Muszę odlaczyc akumulator do przy spawania jednego elementu przy ruże wydechowej ( ten element jest oryginalnie spawany nic nie kombinuje ) . Kolega podpowiedział mi że po odlaczeniu aku będę musiał ma nowo kodowac szyby ,radio i aku . Czy tak faktycznie jest? A jeżeli tak jest czy moge prosić was koledzy o pomoc i jakieś podpowiedzi . Z góry dziękuję i pozdrawiam... |
Szyby tak reszta nie. Programowanie szyb polega na otwarciu i zamknięciu szyb i tyle.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych