Car Audio » Navi Plus s4b5 a s4b6
Odpowiedz do tematu
 
i nic ci to nie da, bo soft się nie zmienia. Polskie menu to tylko nakładka chyba, że faktycznie wcześniej był starszy soft.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak zawsze miałeś racje, ale zauważyłem cos innego w navi ani radiu kanał 66 jest nie aktywny auto fabrycznie nie miało przewodu gali wziołem go z licznika z kostki niebieskiej z pinu 31 i nie wiem czy zrobiłem to własciwie jest jeszcze jedno wyjście prędkościomierza na pin 3 w tej samej kostce ale jak podłącze pod ten pin tez nie widzi gali i jak przyśpieszam auto nie podgłaśnia . Może ktoś wie z jakiego miejsca w instalacji wziąść, żeby radio zobaczyło gale.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podłącz do pinu 31 i ustaw GALA na max w ustawieniach dźwięku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam
jak wezme z pinu 31 gali nie ma jak wezme z pinu 3 gali nie ma nie jest to winą navi bo mam 2 szt i symphony i na kazdym nie podgłasnia co moze byc nie tak ??
w adaptacjach kanał 66 niedostępny ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chyba powinieneś zacząć od samego początku. Z którego roku modelowego są te zegary?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a wiec zaczne od samego początku :)
zegary s4b5 po drugim lifcie cyfrowy zegarek foto :

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podaj nr ETKa tych zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
8D0 920 930C
AUZ7Z0X1255709
04 1199 2 3030

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź kanał 60 w adaptacji zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kanał 60 1024
kanał 61 256
kanał 62 4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z którego roku masz Audi? Chodzi o rok modelowy nie rejestracji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rok produkcji 1995

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niezły przeszczep. :mrgreen: Zmierz napięcie na wyjściu GALA oczywiście w trakcie jazdy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hehe nom jutro z rana zmierze zmieniłem prawie wszystko w tym aucie :) całą klime skóra z esy chromy sufit, samopoziom, decha i wiele innych :D ale z tą galą walcze i już nie wiem ;/ może się podpiąć do abs tą navi bo nie ma płynności a satelity od 5-8 wiec chyba OK ? ale gdzie są te kable od abs ?( i czy jest możliwe żeby gala nie działała jak prosto z zegarów biore)

[ Dodano: Sob 18 Maj, 2013 08:26 ]
co dziwne w climatroniku mi normalnie prędkość pokazuje a przejscie z climatronika do gali jest ;/ i o co chodzi ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź w zegarach do którego pinu w klimie podpięty jest prędkościomierz

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa