Blacharstwo i lakiernictwo » Lakiernik w okolicach Zgorzelca
Odpowiedz do tematu
 Lakiernik w okolicach Zgorzelca
Witam.
Posiadam qpq w Kamei Design. Niestety lakier gdzie nie gdzie był porysowany i karoseria na drzwiach i masce pognieciona.
Samochód absolutnie bez żadnej kolizji, ot typowe przygody parkingowe. Auto posiada oryginalny 23'letni lakier.
Chcę go pomalować na nowo, poprostować wgniotki i pokleić zderzaki.
Potrzebuję fachowca, uczciwego i dobrego. Nie ma być najtańszy. Ma być fachowcem w swojej dziedzinie.
Do wczoraj nie chciałem nic malowac, bo auto jest oryginalne ale wczoraj skoda fabia zostawiła lekki szlif na prawym boku swoim zderzakiem.
Auto ma u mnie dożywocie wiec chcę to zrobić porządnie.
Zdrówka

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Lakiernik w okolicach Zgorzelca
zserty napisał/a:
Witam.
Posiadam qpq w Kamei Design. Niestety lakier gdzie nie gdzie był porysowany i karoseria na drzwiach i masce pognieciona.
Samochód absolutnie bez żadnej kolizji, ot typowe przygody parkingowe. Auto posiada oryginalny 23'letni lakier.
Chcę go pomalować na nowo, poprostować wgniotki i pokleić zderzaki.
Potrzebuję fachowca, uczciwego i dobrego. Nie ma być najtańszy. Ma być fachowcem w swojej dziedzinie.
Do wczoraj nie chciałem nic malowac, bo auto jest oryginalne ale wczoraj skoda fabia zostawiła lekki szlif na prawym boku swoim zderzakiem.
Auto ma u mnie dożywocie wiec chcę to zrobić porządnie.
Zdrówka
skontaktuj się z Adi202. Adi zna wszystkich fachowców z okolic Zgorzelca :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To akurat wiem :-) Liczę tu m.in. na jego wypowiedź.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chyba najlepiej byłoby jeżeli wypowiedzą się Użytkownicy z tego miasta lub okolic,oni będą się dobrze orientować w temacie,wiec poczekajmy na dalsze odpowiedzi:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Większość zakładów w okolicy maluje farbami wodnymi które nie są z reguły trwałe. Słyszałem o jakimś lakierniku który ma zaj***sty dar w rękach maluje ponoć rewelacyjnie - jest to opinia chłopaków z branży moto. Co prawda czas operacyjny u niego jest dość długi jak na pomalowanie całego auta, ale jest to spowodowane głównie tym, że robi to dorywczo. W razie czego mogę wziąć na niego jakiś namiar.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo  

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa