Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[B3]Przykorodowany tylni błotnik, jak naprawic
Re: [B3]Przykorodowany tylni błotnik, jak naprawic
łatwiej i taniej bedzie kupic reperaturkę, która powinna wytrzymać kilka lat (jesli bedzie wstawiona przez fachowca) Natomiast jeśli chcesz to zrobic na lata, lepiej poszukac ćwiartki.
tu masz reperaturkę
http://allegro.pl/reperat...1448481457.html
a tu ćwiartkę:
http://allegro.pl/audi-80...1448331942.html
no to wypas!
Mój samochód był kiedyś prawdopodobnie uderzony w prawy tył, na tylnym błotniku nad kołem wdała sie rdza, az prześwit jest (na całym tym łuku), ewidentnie bedzie wkrótce naprawa, teraz zastanawiam się, czy szukac całej ori ćwiartki (czy wogóle jest szansa znaleznienia nie bitej nigdy) czy, zeby zrobił blacharz wstawke, znaczy wyciął z tego co jest to podrdzewiałe i wstawił
| Astaroth napisał/a: |
| Mój samochód był kiedyś prawdopodobnie uderzony w prawy tył, na tylnym błotniku nad kołem wdała sie rdza, az prześwit jest (na całym tym łuku), ewidentnie bedzie wkrótce naprawa, teraz zastanawiam się, czy szukac całej ori ćwiartki (czy wogóle jest szansa znaleznienia nie bitej nigdy) czy, zeby zrobił blacharz wstawke, znaczy wyciął z tego co jest to podrdzewiałe i wstawił |
Posmaruj to miejsce Cortanin'em. Taniej wyjdzie wstawienie reperaturki, a solodniej wstawienie całego błotnika. Ta druga opcja wyjdzie niestety wiele drożej niż pierwsza.
a czy możecie mi koledzy pokazac, na allegro czy gdziekolwiek jak wygląda taka reperaturka a ja jutro w dzień wrzuce fotkę tego błotnika
[ Dodano: Sro 16 Lut, 2011 23:57 ]
czekam tylko az zima odpuści i mrozów nie będzie i chce odstawic autko do naprawy, koleżanka z forum bulterierów ma mieszalnie lakierów w Łodzi na Rzgowskiej, wiec juz z doborem lakieru mam z głowy, pozostaje tylko zastanowic sie jak to zrobic i wybór warsztatu
[ Dodano: Sro 16 Lut, 2011 23:57 ]
czekam tylko az zima odpuści i mrozów nie będzie i chce odstawic autko do naprawy, koleżanka z forum bulterierów ma mieszalnie lakierów w Łodzi na Rzgowskiej, wiec juz z doborem lakieru mam z głowy, pozostaje tylko zastanowic sie jak to zrobic i wybór warsztatu
| Astaroth napisał/a: |
| a czy możecie mi koledzy pokazac, na allegro czy gdziekolwiek jak wygląda taka reperaturka |
http://allegro.pl/reperat...1448481457.html
a tu ćwiartkę:
http://allegro.pl/audi-80...1448331942.html
może ktoś z Klubowiczów, by mi polecił jakiś niedrogi zakład blacharsko-lakierniczy z Łodzi, bądz okolic, do tej naprawy - będe chciała robic to z reperaturką
no dziur juz nie ma, zrobione zostało z reperaturką, która była wstawiana, u góry jest wszystko bardzo ładnie, nic nie widac, od środka zakonserwowane, ale w poniedziałek będzie jeszcze poprawka, tej końcówki progu, bo nie podgiał tak jak się z góry patrzy, tylko jakby była na prosto, no i to będzie poprawione, no a tak jest ładnie
| Astaroth napisał/a: |
| no dziur juz nie ma, zrobione zostało z reperaturką, która była wstawiana, u góry jest wszystko bardzo ładnie, nic nie widac, od środka zakonserwowane, ale w poniedziałek będzie jeszcze poprawka, tej końcówki progu, bo nie podgiał tak jak się z góry patrzy, tylko jakby była na prosto, no i to będzie poprawione, no a tak jest ładnie |
niepokoi mnie tylko jedna rzecz, ten lakier jest świezo połozony (w ten wtorek rano wstawiony na warsztat na robotę a wczoraj w piątek odebrany po południu samochód) i nagle akurat dziś zima przyszła, jest poniżej zero teraz dokładnie -2 i snieg wali, a specjalnie całą zimę dosłownie z dziurami w błotniku jezdziłam, zeby to zrobic na wiosnę... to mam zime
chyba nic się nie stanie co?
chyba nic się nie stanie co?Spokojnie. Lakier schnie dość szybko więc nic się nie stanie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych