Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Moduł LKG
i właśnie jeden jest lekko przypalony, ale chyba nie przepalony, dziś polutuję wszystkie styki
[ Dodano: Pon 24 Wrz, 2012 12:23 ]
Jeszcze małe pytanie, w jakiej kostce szukać sygnałów zużytych klocków hamulcowych, bo mam bez czujników i ciągle mam błąd.
Chodzi o to, że jak polutujesz to zmienisz oporność, i błąd zostanie, pozostaje tylko wymiana.
już zakupiłem drugi moduł i czekam na przesyłkę
Mam mały problem z LKG, a dokładniej jak zapalę światła mijania to wywala ni błąd przepalonych żarówek. A co najdziwniejsze jak wypinam lewą żarówkę to błąd znika, ale z tego co wiem to powinien się pojawić. Na obudowie modułu widać lekko stopioną obudowę, jak się patrzy do od przodu samochodu. Może wiecie jak sprawdzić moduł LKG????
masz przepaloną prawą sekcję kontroli LKG. Rozbierz ten moduł i sprawdź czy nie ma w nim zimnych lutów.
jak rozbierzesz moduł, zobaczysz 2 elementy z takiej blaszki , czystej, wlutowane w ścieżkę, to one się przepalają, ale niestety jedyną możliwością naprawy jest ich wymiana, z tym że nigdzie ich nie dostaneisz, pozostaje składanie z dwóch modułów jednego.
| Leo_S2 napisał/a: |
| zobaczysz 2 elementy z takiej blaszki |
i właśnie jeden jest lekko przypalony, ale chyba nie przepalony, dziś polutuję wszystkie styki
[ Dodano: Pon 24 Wrz, 2012 12:23 ]
Jeszcze małe pytanie, w jakiej kostce szukać sygnałów zużytych klocków hamulcowych, bo mam bez czujników i ciągle mam błąd.
Zielone złącze w zegarach pin nr 6 przewód koloru brązowo czarny. Ten przewód połącz z masą i awaria w AC zgaśnie.
Dzięki mistrzu
| pawcio napisał/a: | ||
i właśnie jeden jest lekko przypalony, ale chyba nie przepalony, dziś polutuję wszystkie styki [ Dodano: Pon 24 Wrz, 2012 12:23 ] Jeszcze małe pytanie, w jakiej kostce szukać sygnałów zużytych klocków hamulcowych, bo mam bez czujników i ciągle mam błąd. |
Chodzi o to, że jak polutujesz to zmienisz oporność, i błąd zostanie, pozostaje tylko wymiana.
| Leo_S2 napisał/a: |
| pozostaje tylko wymiana |
już zakupiłem drugi moduł i czekam na przesyłkę
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych