Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
model silnika
Ja również tak sądzę. ADR montowany był od 1996r.
mam problem z ustaleniem modelu silnika audi a4 1,8 125km pierwsza rejestracja 03.1997r rok produkcji ten sam.Z roku wychodzi ze jest to AGN ale ten silnik był montowany w a3, za to ADR od 04.1997 i tu się pojawia problem.Na silniku są symbole 2 WWO H i poniżej nr silnika
Masz oznaczenie silnika WWO
WWO to oznaczenie głowicy
oznaczenia silnika trzeba szukac jak ta strzałka (to silnik z innego audi, ale takie pogladowe zdjecie znalazlam, zeby Ci pokazac gdzie masz szukac i lokalizacja oznaczen bedzie podobne miejsce u Ciebie)
po tym co masz w profilu stawiam na ADR, 20 zaworów
http://www.autocentrum.pl...25km-1995-2000/
oznaczenia silnika trzeba szukac jak ta strzałka (to silnik z innego audi, ale takie pogladowe zdjecie znalazlam, zeby Ci pokazac gdzie masz szukac i lokalizacja oznaczen bedzie podobne miejsce u Ciebie)
po tym co masz w profilu stawiam na ADR, 20 zaworów
http://www.autocentrum.pl...25km-1995-2000/
| Astaroth napisał/a: |
|
po tym co masz w profilu stawiam na ADR, 20 zaworów |
Ja również tak sądzę. ADR montowany był od 1996r.
O kurtka myślałem że WWO to symbol silnika. Bardzo przepraszam Kolegę za mój błąd
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych