 |
Przesunięty przez: Pasiak Pią 02 Lis, 2012 16:43 |
Lusterka z A8 D2 do A6 C4 ?? |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012 09:00
|
|
|
Takie same ale jednak inne. A8 ma inną podstawę. Reszta jest identyczna jak w A6 C4. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
rtoip_2004


Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy Wiek: 45 Dołączył: 06 Cze 2010 Wszystkie posty: 137
     
Skąd: Hrubieszów
|
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012 18:54
|
|
|
| tester86 napisał/a: | | idąc tym tropem wyciągam ze zwykłych ori C4-kowych luster trójkąty i przekładam je w resztę A8-mkową i mam swoje składane lustra z powrotem?? |
ciekawe, ciekawe, sam myślałem nad założeniem składanych z A8, z niecierpliwością czekam na efekty |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012 12:05
|
|
|
| tester86 napisał/a: | | idąc tym tropem wyciągam ze zwykłych ori C4-kowych luster trójkąty i przekładam je w resztę A8-mkową i mam swoje składane lustra z powrotem?? |
Zły trop. Trójkąty jak je nazwałeś różnią sie od siebie. Manualne są inna i elektrycznie składane są inne. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012 12:17
|
|
|
to czym sie rózni ten " trójkąt " manualnie składany od składanego elektrycznie ? nieda si ego jakos przerobic ? |
_________________ Audi A4 b6 Avant 2,0 130KM
Daewoo Matiz 0.8 51 KM
Opel Corsa B 1,4 60 KM - (było)
Audi A6 c4 Avant 2,6 150 KM - (było)
Renault Twingo 1,2 60 KM - (było)
Audi 80 b3 Sedan 1,8 90 KM - (było)
Audi 100 c3 Sedan 2,3 136 KM - (było) |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012 12:40
|
|
|
dobrze by było podeprzeć się zdjęciami (ja niestety nie mam) bo temat bardzo fajny |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012 13:28
|
|
|
| daniello85 napisał/a: | | to czym sie rózni ten " trójkąt " manualnie składany od składanego elektrycznie ? nieda si ego jakos przerobic ? |
Różni się napędem. Po założeniu chassis elektrycznie składanych do podstawy manualnych lusterka nie będą się składać. Czy da się to jakoś przerobić? Sądzę, że będzie łatwo. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012 14:24
|
|
|
to w takim razie bedziemy cos probować robić powinno si eudać |
_________________ Audi A4 b6 Avant 2,0 130KM
Daewoo Matiz 0.8 51 KM
Opel Corsa B 1,4 60 KM - (było)
Audi A6 c4 Avant 2,6 150 KM - (było)
Renault Twingo 1,2 60 KM - (było)
Audi 80 b3 Sedan 1,8 90 KM - (było)
Audi 100 c3 Sedan 2,3 136 KM - (było) |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
rtoip_2004


Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy Wiek: 45 Dołączył: 06 Cze 2010 Wszystkie posty: 137
     
Skąd: Hrubieszów
|
Wysłany: Pią 11 Paź, 2013 18:47
|
|
|
Hejka!
Kupiłem (na razie prawe) lusterko z a8 d2 składane i regulowane elektrycznie (z pamięcią położenia) + szkło fotochrom. Aby zamontować do C4 trzeba oba rozebrać oba w drobny mak, potem odcinanie potrzebnych elementów z a8 i spawanie do uchwytu, trójkąta (aluminiowego) z A6 C4. Jest z tym trochę zabawy, ale jak łatwo dostać oryginalne każdy wie, więc myślę, że warto.
Ale mam problem, bo składanie działa, ale sterowanie już nie chce. Osprzęt z A8D2 w składzie:
- przełącznik (wyłącznik) 4D0959565B
- moduł pamięci 4A0907445A
- przekaźnik składania 4A0907440
Podłączyłem wg schematu:
Wszystkie połączenia sprawdzałem kilkukrotnie i jest ok, przełącznik do sterowania sprawdzałem, działa. Lusterko na ostro chodzi we wszystkie strony. Co prawda nie mam jeszcze lusterka od kierowcy, ale to raczej nie problem (tak mi się przynajmniej wydaje). Czyżby moduł był padnięty? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |