Elektryka i elektronika » [A6 C5] Problem ze środkowym wyswietlaczem
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] Problem ze środkowym wyswietlaczem
Witam,
problemów z AUDI ciąg dalszy ;)

Co może być przyczyną, gdy wyświetlacz w licznikach od komputera pokładowego ciemieje, po dłuższej jeździ. Od razu po odpaleniu na wyświetlaczu brakuje kilku linii.

To mogą być zimne luty? Czy cały wyświetlacz do wymiany?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6 C5] Problem ze środkowym wyswietlaczem
Tum napisał/a:
Witam,
problemów z AUDI ciąg dalszy ;)

Co może być przyczyną, gdy wyświetlacz w licznikach od komputera pokładowego ciemieje, po dłuższej jeździ. Od razu po odpaleniu na wyświetlaczu brakuje kilku linii.

To mogą być zimne luty? Czy cały wyświetlacz do wymiany?
miałem podobny problem w zegarach z A4 , które Adi montował mi do 90-tki, latem było tragicznie bo już nic kompletnie nie było widać, o ile dobrze pamiętam to wyświetlacz do wymiany :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to fajnie. Droga taka impreza? ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tum napisał/a:
No to fajnie. Droga taka impreza? ;)
szczerze mówiąc to nie wiem bo nie wymieniałem tego, ale całe zegary na Allergnie kupisz już za 2 stówki ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niestety, tu są zegary z FISem, więc cena od 400zł :(

na tej aukcji są takie zegary i na jednym zdjęciu tak wygląda wyświetlacz:
http://www.allegro.pl/ite...tlacza_fis.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tum napisał/a:
Niestety, tu są zegary z FISem, więc cena od 400zł :(

na tej aukcji są takie zegary i na jednym zdjęciu tak wygląda wyświetlacz:
http://www.allegro.pl/ite...tlacza_fis.html
proponuje sie nie załamywać tylko poczekać na opinię Adiego ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyświetlacz LCD jest do podklejenia. W najgorszym wypadku wymiana LCD, lub całej szafy. To jest nagminny problem w tych modelach, więc nie ma się co denerwować.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa