Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Tarcza hamulcowe A4 1.9tdi
jest tak jak pisze wbruti obie tarcze beda do wymiany, natomiast na tyle raczej nie beda takie same, gdybys uzupelnil profil bylo by latwiej pomoc...
Witam mam taki problem, otóż gdy hamuję z wiekszej prędkości to czuć straszne drżenie w samochodzie i hałas. Moim zdaniem jest to wina tarcz bo same hamulce są idealne. Ręczny również. Klocki grube. Jak sprawdzić która tarcza jest krzywa bez wymontowania???? Oraz czy wszystkie 4 tarcze są takie same????
Skoro masz bicie, to nie ważne czy to prawa czy lewa i tak czeka cię wymiana obu. ALe jeśli chcesz wiedzieć, to najprościej podjedź na jakąkolwiek stację diagnostyczną i powiedz co chcesz sprawdzić. Po wjeździe na rolki diagnosta od razu będzie wiedział, która ma bicie.
| daroslawdl napisał/a: |
| Witam mam taki problem, otóż gdy hamuję z wiekszej prędkości to czuć straszne drżenie w samochodzie i hałas. Moim zdaniem jest to wina tarcz bo same hamulce są idealne. Ręczny również. Klocki grube. Jak sprawdzić która tarcza jest krzywa bez wymontowania???? Oraz czy wszystkie 4 tarcze są takie same???? |
Dane uzupełnione, czekam na dalsze wskazówki. Czy wszystkie 4 tarcze są takie same??
Są inne tył jest 245x10 5/112 , przód natomiast 288x25 5/112 ( wentylowane)
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych