Witam kupiłem niedawno audi a3 8l i szczerze mówiąc teraz czytając forum dowiedziałem się że mają one oryginalne wzmacniacze i subwoofery, lecz nie wiem gdzie się one znajdują, jak je podłączyć i jakie radio jest tego potrzebne prócz oryginalnego.Prosił bym o zdjęcia tych elementów oraz jakie wtyczki są od nich o ile mam je w swoim audi.Mam na tylnej półce ładne głośniki lecz nie podłączone i chciał bym je podpiąć.Jeśli taki temat już był proszę o linki pomocnicze.