Car Audio » Navi Plus s4b5 a s4b6
Odpowiedz do tematu
 Navi Plus s4b5 a s4b6
Panowie wiecie może czy przełoże przedni paniel navi z mojej z a4b5 do navi z s4b6 navi p
moja 8D0 035 192E
s4b6 8E0 035 192B
jak tak to jak to sie robi :)

[ Dodano: Sro 08 Maj, 2013 12:15 ]
Mam jeszcze jedno pytanie chodzi o fis jak w mojej navi jest ENA DATA CLK to musze kożystać z tunera TMC czy idzie to jakos zakodować z zegarami ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A co chcesz uzyskać przez przełożenie przedniego panela?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nowsze radio moje czasami nie wyciąga cd nie moge dobrac gumki .
ale to szczegół pytanie z innej beczki mam tuner tmc z s4b5 navi plus zs4b5 licznik z s4b5
podłączyłem wedle tego schematu :

i nie działa kostka 26 pin tak:


pin 4 po zapłonie+
pin 5 gala
co robie nie tak
w navi kodowanie na kanale 6 ustawione 1 czyli tuner włączony
na zegarach błąd
01311 - Information Data Bus
37-00 - Faulty
a concert 2 działał po can ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Byłoby zajeb.....e gdybyś uzupełnił do końca swój profil aby każdy kto będzie chciał ci w czym pomóc nie musiał sie domyślać o co chodzi oraz napisz jaki masz typ zegarów 3 wtyki czy może 2.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zegary po 2 lifcie z s4b5 cyfrowy zegarek 3 wtyczki can idzie do siwej pin 5i6
profil uzupełnie jutro bo musze fotki porobic (obiecuje)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli te wszystkie 3 gadżety działały w jednym aucie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niestety nie to 3 inne auta ;/ radio pytało cały czas o tuner TMC ale go nie miałem i wyłączyłem w kodowaniu kanał 6 dałem na 0 i przestał sie pytać. teraz kupiłem i zakodowałem na 1 ale juz sie o niego nie pyta nawet jak odłącze ;/ moze w tym cos jest problem ? ja juz zgłupiałem ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeżeli masz wszystko faktycznie podłączone tak jak na tym schemacie, to jest OK i zostaje tylko sprawa kodowania i adaptacji. Spróbuj na początek uzyskać komunikat na wyświetlaczu RNS o braku komunikacji z tunerem TMC. Możesz też podglądnąć zakodowany osprzęt przyciskając kombinację klawiszy AS i kursor w dół. Jeżeli wyjdzie TMC not codet to wszystko jasne. Aby wyświetlanie FIS działało musisz mieć sprawny TMC.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
własnie tak jest jak piszesz ale 3 tunery nie moze byc złe ;/ s4b5, a6c5 , s4b6 mam 3 szt kazdy popsuty ? nie wierze ... jak przywrócić w navi zeby krzyczał znowu o TMC

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zmień w adaptacji kanał 6 z 0 na 1 i odłącz wtyk 26cio pinowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak zrobiłem zakodowało sie na 1 wtyczke 26 pin odłączyłem a sie o tuner dalej niedrze ;( tak jak kiedyś ;/ Może jest ktoś kto by to opanował zapłace kazdą kase bo ciekawy jestem gdzie robie błąd 3 wieczór ;/ i nic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wejdź w adres 37(navi) lub 56 (radio) potem w adaptację kanał 6 odczyt, nowy wpis 1 test, zapisz i wyjdź. Potem odepnij radio od zasilania i musi skomleć o TMC.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
te kanały są u mnie nie aktywne skąd jestes moze bym przyjechał :) (dał zarobić )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witek1234 napisał/a:
te kanały są u mnie nie aktywne skąd jestes moze bym przyjechał :) (dał zarobić )

Z daleka i nie po drodze. Drugi koniec Polski. Po linii prostej masz jakieś 600km.
Odłącz nawi od zasilania, podłącz i spróbuj ponownie. Innej możliwości nie ma.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a może to przez soft ze wgrałem spolszczenie moze ktoś ma orginał ?

[ Dodano: Pią 10 Maj, 2013 11:27 ]
Hm...
dziwna rzecz wkładam płyte z softem i jest 2 pozycje ,,uruchom TMC,, i ,,wgraj soft ,, daje uruchom i dalej TMC nie widzi ;/ wgrywam własnie soft zobaczy....

[ Dodano: Pią 10 Maj, 2013 15:42 ]
wgrałem jeszcze raz soft ale PL nie moge znalesć orginału ;/ ale to nic nie dało ;(

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa