Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Smar do linek wybieraka skrzyni biegów.
Hej. Mam pytanie. Jakim smarem najlepiej potraktować linki wybieraka zmiany biegów (są teflonem pokryte) i inne jego elementy. Ktoś mi poradził grafitowy ale zastanawiam się czy w związku z tym że nie powinno stosować się go np. przy łożyskach będzie odpowiedni. Audi zaleca stosowanie g 052 142 a2 - smaru polimocznikowego ale on jest strasznie drogi.
Smar grafitowy służy tylko do brudzenia rąk i ubrań.
Co w takim razie polecasz to jutro chciałbym kupić. Czytałem że najlepiej wpuścić olej strzykawką w pancerze linek i poruszać lewarkiem, w tym wypadku musiał bym mieć coś rzadkiego. Jest taki olej BOXOL do przekładni może zastosować go do pancerzy a z wierzchu na łapy wybieraka przy skrzyni smar sylikonowy? Czy zwykły silnikowy wstrzyknąć ?
Sądzę, że silikonowy wystarczy.
Dzięki za pomoc w takim razie kupiłem silikonowy i teflonowy bo wpadł mi w ręce.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych