Pozostałe tematy » Jak oszukać komp
Odpowiedz do tematu
 
Przetwornice są dwie :shock: A zestaw jest bi , czyli jest przesłona na palniku , i za Boga nie wiem , co zrobić z drugą kostką reflektora .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Przetwornice są dwie :shock: A zestaw jest bi , czyli jest przesłona na palniku , i za Boga nie wiem , co zrobić z drugą kostką reflektora .

To zrób fotki tego kompletu, bo instrukcja przedstawia zupełnie co innego.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
To zrób fotki tego kompletu, bo instrukcja przedstawia zupełnie co innego.

Dokładnie to co jest . Jak widzisz z controlera wychodzi jeden przewód , który podpina się przy reflektorze , pozostałe przewody są do przetwornic oraz zasilenie . I teraz w czym problem , jest tylko jeden przewód , który podłącza się do kostki lampy . Ale przy drugiej lampie też jest kostka , która w normalnym oświetleniu zasila drugi reflektor , po założeniu xenonów ona zostaje nie podłączona , bo nie ma jej do czego podłączyć , nie ma przecież żarówki , bo na jej miejscu jest palnik .
Wyjaśniłem 8-) .............. :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:

Wyjaśniłem 8-) .............. :?:

Obawiam się, że tak. Wytłumacz mi jeszcze jak jest podłączona przesłona długich świateł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Wytłumacz mi jeszcze jak jest podłączona przesłona długich świateł.

Podłączona jest pod kostkę w moim przypadku , lewego reflektora i z niej sygnał idzie do kontrolera , a on steruje przesłoną na obydwu palnikach

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Wytłumacz mi jeszcze jak jest podłączona przesłona długich świateł.

Podłączona jest pod kostkę w moim przypadku , lewego reflektora i z niej sygnał idzie do kontrolera , a on steruje przesłoną na obydwu palnikach

Więc na Twoim miejscu podłączyłbym to omijając ten kontroler. Każda z przetwornic i przesłonę podłączyłbym pod gniazdo H4. Inaczej tego nie zrobisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oki , doki dzięki pokombinuję w takowym razie w ten deseń :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Oki , doki dzięki pokombinuję w takowym razie w ten deseń :roll:

Tu nie ma co kombinować. Do brązowego przewodu podłączasz jeden przewód przesłony i czarny przewód przetwornicy, do żółtego plus przetwornicy czyli czerwony i do białego to co zostanie wolne czyli drugi przewód przesłony. Na zasmażkę przełożyć przewód koloru żółtego przy tzw pająku na pin kl56 i po problemie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:padam: Dzięki Szeryfie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie za ma co. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa