Odpowiedz do tematu
To zrób fotki tego kompletu, bo instrukcja przedstawia zupełnie co innego.
pzdr
Dokładnie to co jest . Jak widzisz z controlera wychodzi jeden przewód , który podpina się przy reflektorze , pozostałe przewody są do przetwornic oraz zasilenie . I teraz w czym problem , jest tylko jeden przewód , który podłącza się do kostki lampy . Ale przy drugiej lampie też jest kostka , która w normalnym oświetleniu zasila drugi reflektor , po założeniu xenonów ona zostaje nie podłączona , bo nie ma jej do czego podłączyć , nie ma przecież żarówki , bo na jej miejscu jest palnik .
Wyjaśniłem
..............
Obawiam się, że tak. Wytłumacz mi jeszcze jak jest podłączona przesłona długich świateł.
Podłączona jest pod kostkę w moim przypadku , lewego reflektora i z niej sygnał idzie do kontrolera , a on steruje przesłoną na obydwu palnikach
Więc na Twoim miejscu podłączyłbym to omijając ten kontroler. Każda z przetwornic i przesłonę podłączyłbym pod gniazdo H4. Inaczej tego nie zrobisz.
Tu nie ma co kombinować. Do brązowego przewodu podłączasz jeden przewód przesłony i czarny przewód przetwornicy, do żółtego plus przetwornicy czyli czerwony i do białego to co zostanie wolne czyli drugi przewód przesłony. Na zasmażkę przełożyć przewód koloru żółtego przy tzw pająku na pin kl56 i po problemie.
Dzięki Szeryfie
Odpowiedz do tematu
Przetwornice są dwie
A zestaw jest bi , czyli jest przesłona na palniku , i za Boga nie wiem , co zrobić z drugą kostką reflektora .
| roger110 napisał/a: |
| Przetwornice są dwie |
To zrób fotki tego kompletu, bo instrukcja przedstawia zupełnie co innego.
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| To zrób fotki tego kompletu, bo instrukcja przedstawia zupełnie co innego. |
Dokładnie to co jest . Jak widzisz z controlera wychodzi jeden przewód , który podpina się przy reflektorze , pozostałe przewody są do przetwornic oraz zasilenie . I teraz w czym problem , jest tylko jeden przewód , który podłącza się do kostki lampy . Ale przy drugiej lampie też jest kostka , która w normalnym oświetleniu zasila drugi reflektor , po założeniu xenonów ona zostaje nie podłączona , bo nie ma jej do czego podłączyć , nie ma przecież żarówki , bo na jej miejscu jest palnik .
Wyjaśniłem
Ostatnio zmieniony przez roger110 Czw 25 Mar, 2010 21:20, w całości zmieniany 1 raz
| roger110 napisał/a: |
|
Wyjaśniłem |
Obawiam się, że tak. Wytłumacz mi jeszcze jak jest podłączona przesłona długich świateł.
| Adi202 napisał/a: |
| Wytłumacz mi jeszcze jak jest podłączona przesłona długich świateł. |
Podłączona jest pod kostkę w moim przypadku , lewego reflektora i z niej sygnał idzie do kontrolera , a on steruje przesłoną na obydwu palnikach
| roger110 napisał/a: | ||
Podłączona jest pod kostkę w moim przypadku , lewego reflektora i z niej sygnał idzie do kontrolera , a on steruje przesłoną na obydwu palnikach |
Więc na Twoim miejscu podłączyłbym to omijając ten kontroler. Każda z przetwornic i przesłonę podłączyłbym pod gniazdo H4. Inaczej tego nie zrobisz.
Oki , doki dzięki pokombinuję w takowym razie w ten deseń
| roger110 napisał/a: |
| Oki , doki dzięki pokombinuję w takowym razie w ten deseń |
Tu nie ma co kombinować. Do brązowego przewodu podłączasz jeden przewód przesłony i czarny przewód przetwornicy, do żółtego plus przetwornicy czyli czerwony i do białego to co zostanie wolne czyli drugi przewód przesłony. Na zasmażkę przełożyć przewód koloru żółtego przy tzw pająku na pin kl56 i po problemie.
Dzięki Szeryfienie za ma co.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych