Witam . mam problem ponieważ poprzedni właściciel nie wiem z jakiego powodu poucinał kable od mini iso i od głośników . pytanie teraz jak to wszystko podłączyć aby mi grały tylne głośniki i subufer . kupiłem już interfejs . dodaje kilka zdjęć oraz opis kabli

0.75
Niebiesko brązowy
Niebiesko Szary .
Brązowo szary
żółty
brązowo biały
biały

0.50
biały
czerwono biały
czerwono szary
czerwono zółty
zielono czerwony
biało zielony
brązowo szary

czerwona kostka
szaro zółty

nie mogłem znaleść takiego tematu . jeśli jest proszę o odesłanie .












[ Dodano: Sro 21 Cze, 2017 20:50 ]
Problem rozwiązany . wystarczyło podłączyć głośniki i plusa od wzmacniacza ;)