 |
Zamknięty przez: jimv8 Sro 28 Sty, 2015 17:54 |
sondy wymienione w v6 i nadal wyskakuje blad sondy |
| Autor |
Wiadomość |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 18:54 sondy wymienione w v6 i nadal wyskakuje blad sondy
|
|
|
witam posiadam audi a4 2.6 ABC gaz stag300.zalozony rok temu. problem polega na tym ze jak jest przymrozek nawet minus 1 to auto odpali a jak sie przelonczy na gaz to zgasnie......siwece nowe,kable nowe beru...niemam pojeca ...prosze was o pomoc |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 18:57
|
|
|
gaśnie od razu? może zamarzać którys z elektrozaworów.
jeżeli się się krztusi i gaśnie to niedomaga reduktor - do czyszczenia, ale jeżeli jest to tak młoda instalacja to wystarczy lekko podnieść temp. przełączania. Na ile teraz masz ustawione?
Też mogą przymarzać wtryski (wilgoć) |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
| Ostatnio zmieniony przez jimv8 Sro 28 Lis, 2012 19:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:01 kkk
|
|
|
hmmmm...a jak jest powiedzmy plus 5 to jak sie przelonczy na gaz to tak 30sekund fasluja obroty |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:07
|
|
|
może jeszcze na gwarancji? |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:07 jj
|
|
|
sprawa wyg;ada tak kolego. niema zadnych bledow na gazie,wszystkie filtry wymienione,wymienilem czujnik temperatury tez z tylu glowicy z 4pinami.niepamietam jaka mam temp.aktualnie jestem za granica i niemam dostepu do auta..a powiedz mi ile wystarczy podniesc ze 3 STOPNIE .. no bo co tu innego hmmm..na benzynie chodzi super,na gazie tez,oprocz rannego zgasniecia. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:11
|
|
|
nie ma błędów bo wszystko jest okej. Zamarza parownik (prawdopodobnie).
ustaw temp. przełączenia na 30 stopni. chyba że tyle masz to podnieś na 35 stopni.
tyle mogę sie wypowiedzieć. dalej to trzeba wiedzieć co dokładnie masz pod maską, jaki reduktor, jakie listwy - może mają fabryczne wady o których gazownik nie wiedział. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:38
|
|
|
wylogowalo mnie.. przyjade do domu to kolega mi podniesei temperature i zobaczymy.a ile moge przejechac na nowym rozrzadzie wymieniony konpletny,wraz z kolem zebatym na wale,pasek continetala |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:42
|
|
|
| kincza napisał/a: | | wylogowalo mnie.. przyjade do domu to kolega mi podniesei temperature i zobaczymy.a ile moge przejechac na nowym rozrzadzie wymieniony konpletny,wraz z kolem zebatym na wale,pasek continetala |
powinno znacznie pomóct.
z 90 000 można śmigać.
ps. zapraszamy - http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 19:47 kkk
|
|
|
yhm..mam jeszcze pytanie bo sam juz nie wiem u mnie jest dwumasa... i na drugim biegu podczas takiego spokojnego przspieszania jak trzyma sie dlon na galce od biegow to tak drzy galka,wrzucam na 3 i wyzej i tego drzenia niema..
[ Dodano: Sro 28 Lis, 2012 19:56 ]
kolego mam jeszcze jedno pytanie.. przekrece stacyjke,wszystko sie pokaze,minie jaskies 30secund i zapala sie na wyswietlaczu tym duzym karnister z kropla oleju.napewno chodzi oolej ale oleju jest tyle ile ma byc...czujnik szfankuje..... |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012 21:24
|
|
|
| kincza napisał/a: | | kolego mam jeszcze jedno pytanie.. przekrece stacyjke,wszystko sie pokaze,minie jaskies 30secund i zapala sie na wyswietlaczu tym duzym karnister z kropla oleju.napewno chodzi oolej ale oleju jest tyle ile ma byc...czujnik szfankuje..... | dokładnie tak, czujnik poziomu oleju , ale najpierw dokładnie obejrzyj wtyczkę. |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Sro 09 Sty, 2013 08:26
|
|
|
witam w dalszym ciagu..moje audi nadal gasnie najpierw bylo jedno zgasniecie a teraz odpala za 3 razem...tem.przelanczania jest na 38C. sprawdzalem wag i byly dwa bledy,od sondy.skasowalem i nadal to samo sie dzieje
pomocy,,a moze to jednak sonda jest dupnieta |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 09 Sty, 2013 22:58
|
|
|
Odepnij sondę i włącz silnik. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
|
|
|
 |
Leo_S2
Fire Walk With Me!

Model: Audi Coupe S2
Silnik: 2.2T 20v
Zasilanie: V-power Racing
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 1 raz Wiek: 48 Dołączył: 10 Sie 2012 Wszystkie posty: 26
     
Skąd: Poznań/okolice
|
Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 16:23
|
|
|
świece ruszane? przewody ruszane? |
_________________
Audi Coupe S2
Audi way of life |
|
|
|
|
|
 |
kincza

Model: audi a4 2.6 v6
Silnik: ABC
Zasilanie: B,G.
Nadwozie: avant
Wiek: 40 Dołączył: 27 Lis 2012 Wszystkie posty: 12
     
Skąd: radomsko
|
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013 15:41
|
|
|
witam wszystkich. moje audi dalej pracuje nie rowno ...wszystko wymienione swiece,pprzewody,podmienialem cewki nowe i nic....zmienilem nowe listwy zaworkowe od gazu ,skalibrowalem i jakis miesiac bylo ok a teraz znow silnik nie rowno pracuje na gazie i benzynie jak jade 50h na 4 biegu rowno trzymajac gaz to szarpie buda .....prosze o pomoc bo juz sam nie wiem co mu dolega...
[ Dodano: Wto 19 Lut, 2013 15:43 ]
dziwi mnie to ze jak kupilem nowe listwy zaworkowe to to ustalo i silniczek cykal wysmienicie na na gazie i benzynce...ale znow to sie dzieje wiec to chybas nie zadna z listw....zadnych bledow niema i to jezst dziwne ze chodzi tak nie rowno na benzynie jak i na gazie ...
[ Dodano: Sro 13 Mar, 2013 18:51 ]
wymienilem sondy dwie na nowe i nadal przerywa i wyskakuje blad dwuch sond....
pomocy.............. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |