a i pytanko z innej półki jaki lać olej silnikowy przy przebiegu 204tys.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A4 1.9 tdi 130km] drgania
Re: audi A4 1.9 tdi 130km DRGANIA
skontroluj docisk
co do Twojego przebiegu (pod warunkiem,że jest prawdziwy) zalałbym pełny syntetyk Castrola
Witam,mam problem taki iż,na biegu jałowym przy nagrzanym silniku(ok. 90 C) są dziwne drgania na dźwigni zmiany biegów i przy szybkim puszczeniu sprzęgła jest głośny stuk.proszę o pomoc
a i pytanko z innej półki jaki lać olej silnikowy przy przebiegu 204tys.
a i pytanko z innej półki jaki lać olej silnikowy przy przebiegu 204tys.
| padi_87 napisał/a: |
| Witam,mam problem taki iż,na biegu jałowym przy nagrzanym silniku(ok. 90 C) są dziwne drgania na dźwigni zmiany biegów i przy szybkim puszczeniu sprzęgła jest głośny stuk.proszę o pomoc a i pytanko z innej półki jaki lać olej silnikowy przy przebiegu 204tys. |
co do Twojego przebiegu (pod warunkiem,że jest prawdziwy) zalałbym pełny syntetyk CastrolaOdpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych