Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Naglosnienie a3
Rafał, przypominam że...
... i kolega Tomek 0829 nie ma dostępu do tego tematu.
Nie ma tematu zapomnij
Re: Naglosnienie a3
Wszystko zależy też od gusta. Jeżeli jesteś "wyznawcą" oryginalności i jakości, to jak już kolega napisał proponowałbym Bose, lub tańsze rozwiązanie jakim jest wymiana uszkodzonych głośników na sprawne i montaż radia Audi Concert + zmieniarka CD lub MP3.
Przy przebudowie na system Bose musisz liczyć się na poświęcenie większej ilości czasu ze względu na podłączenie nowej instalacji łącznie z tuba, wzmacniaczem i głośnikami. Opisz przynajmniej co posiadasz w swojej aktualnej instalacji.
pzdr
Witam Kupilem niedawno a3 niestety radyjko oraz głośniki są w nienajlepszym stanie Czy ktos moze podpowiedziec co do radyjka i głośnikow najlepiej bez przerobek dziurawienia połki itp tak koło 2000 z góry Dzieki
Tomek , mając do dyspozycji 2000 , myślę ,że śmiało możesz pokusić się o Bose ,które przez wielu uważane jest za najlepsze nagłośnienie .
W tym temacie znajdziesz co i jak .
http://www.audi-tech-team...?highlight=bose
Poszczególne elementy , albo do kupienia na Alledrogo albo na e-bay`u
W tym temacie znajdziesz co i jak .
http://www.audi-tech-team...?highlight=bose
Poszczególne elementy , albo do kupienia na Alledrogo albo na e-bay`u
| roger110 napisał/a: |
| W tym temacie znajdziesz co i jak .
http://www.audi-tech-team...?highlight=bose |
Rafał, przypominam że...
| Cytat: |
| Podstawowe informacje, które każdy Pasjonat znać powinien. Dział dostępny dla Grupy Pasjonaci. Prawami dostępu zajmuje się Administracja ATT |
... i kolega Tomek 0829 nie ma dostępu do tego tematu.
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Pon 05 Kwi, 2010 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Co racja , to racja , przeoczyłem tą kwestię
, w każdym bądź razie , z taką kwotą możesz pokusić się o Bose , jeśli będziesz chętny , konkretne głosniki i inne części zestawu podamy Ci jak na talerzu
Tu masz bezpośrednie wejście na stronę
http://www.bose.de/DE/de/...models/audi.jsp
A tu przykładowe ceny z alledrogo
http://www.allegro.pl/lis...ng=Audi+A3+Bose
Tu masz bezpośrednie wejście na stronę
http://www.bose.de/DE/de/...models/audi.jsp
A tu przykładowe ceny z alledrogo
http://www.allegro.pl/lis...ng=Audi+A3+Bose
Ostatnio zmieniony przez roger110 Pon 05 Kwi, 2010 20:52, w całości zmieniany 2 razy
Dzieki a co do regulaminu to przepraszam
| Tomek 0829 napisał/a: |
| Dzieki a co do regulaminu to przepraszam |
| Tomek 0829 napisał/a: |
| Witam Kupilem niedawno a3 niestety radyjko oraz głośniki są w nienajlepszym stanie Czy ktos moze podpowiedziec co do radyjka i głośnikow najlepiej bez przerobek dziurawienia połki itp tak koło 2000 z góry Dzieki |
Wszystko zależy też od gusta. Jeżeli jesteś "wyznawcą" oryginalności i jakości, to jak już kolega napisał proponowałbym Bose, lub tańsze rozwiązanie jakim jest wymiana uszkodzonych głośników na sprawne i montaż radia Audi Concert + zmieniarka CD lub MP3.
Przy przebudowie na system Bose musisz liczyć się na poświęcenie większej ilości czasu ze względu na podłączenie nowej instalacji łącznie z tuba, wzmacniaczem i głośnikami. Opisz przynajmniej co posiadasz w swojej aktualnej instalacji.
pzdr
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych