Car Audio » Naglosnienie a3
Odpowiedz do tematu
 Naglosnienie a3
Witam Kupilem niedawno a3 niestety radyjko oraz głośniki są w nienajlepszym stanie Czy ktos moze podpowiedziec co do radyjka i głośnikow najlepiej bez przerobek dziurawienia połki itp tak koło 2000 z góry Dzieki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tomek , mając do dyspozycji 2000 , myślę ,że śmiało możesz pokusić się o Bose ,które przez wielu uważane jest za najlepsze nagłośnienie .
W tym temacie znajdziesz co i jak .
http://www.audi-tech-team...?highlight=bose
Poszczególne elementy , albo do kupienia na Alledrogo albo na e-bay`u

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
W tym temacie znajdziesz co i jak .
http://www.audi-tech-team...?highlight=bose


Rafał, przypominam że...
Cytat:
Podstawowe informacje, które każdy Pasjonat znać powinien. Dział dostępny dla Grupy Pasjonaci. Prawami dostępu zajmuje się Administracja ATT

... i kolega Tomek 0829 nie ma dostępu do tego tematu. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co racja , to racja , przeoczyłem tą kwestię :oops: , w każdym bądź razie , z taką kwotą możesz pokusić się o Bose , jeśli będziesz chętny , konkretne głosniki i inne części zestawu podamy Ci jak na talerzu ;-)
Tu masz bezpośrednie wejście na stronę
http://www.bose.de/DE/de/...models/audi.jsp
A tu przykładowe ceny z alledrogo
http://www.allegro.pl/lis...ng=Audi+A3+Bose

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki a co do regulaminu to przepraszam :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tomek 0829 napisał/a:
Dzieki a co do regulaminu to przepraszam
Nie ma tematu zapomnij ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Naglosnienie a3
Tomek 0829 napisał/a:
Witam Kupilem niedawno a3 niestety radyjko oraz głośniki są w nienajlepszym stanie Czy ktos moze podpowiedziec co do radyjka i głośnikow najlepiej bez przerobek dziurawienia połki itp tak koło 2000 z góry Dzieki

Wszystko zależy też od gusta. Jeżeli jesteś "wyznawcą" oryginalności i jakości, to jak już kolega napisał proponowałbym Bose, lub tańsze rozwiązanie jakim jest wymiana uszkodzonych głośników na sprawne i montaż radia Audi Concert + zmieniarka CD lub MP3.
Przy przebudowie na system Bose musisz liczyć się na poświęcenie większej ilości czasu ze względu na podłączenie nowej instalacji łącznie z tuba, wzmacniaczem i głośnikami. Opisz przynajmniej co posiadasz w swojej aktualnej instalacji.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa