 |
|
Naglosnienie a3 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:20 Naglosnienie a3
|
|
|
Witam Kupilem niedawno a3 niestety radyjko oraz głośniki są w nienajlepszym stanie Czy ktos moze podpowiedziec co do radyjka i głośnikow najlepiej bez przerobek dziurawienia połki itp tak koło 2000 z góry Dzieki |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:35
|
|
|
Tomek , mając do dyspozycji 2000 , myślę ,że śmiało możesz pokusić się o Bose ,które przez wielu uważane jest za najlepsze nagłośnienie .
W tym temacie znajdziesz co i jak .
http://www.audi-tech-team...?highlight=bose
Poszczególne elementy , albo do kupienia na Alledrogo albo na e-bay`u |
_________________ "Nigdy nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem." |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:41
|
|
|
Rafał, przypominam że...
| Cytat: | | Podstawowe informacje, które każdy Pasjonat znać powinien. Dział dostępny dla Grupy Pasjonaci. Prawami dostępu zajmuje się Administracja ATT |
... i kolega Tomek 0829 nie ma dostępu do tego tematu. |
| Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Pon 05 Kwi, 2010 20:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:48
|
|
|
Co racja , to racja , przeoczyłem tą kwestię , w każdym bądź razie , z taką kwotą możesz pokusić się o Bose , jeśli będziesz chętny , konkretne głosniki i inne części zestawu podamy Ci jak na talerzu
Tu masz bezpośrednie wejście na stronę
http://www.bose.de/DE/de/...models/audi.jsp
A tu przykładowe ceny z alledrogo
http://www.allegro.pl/lis...ng=Audi+A3+Bose |
_________________ "Nigdy nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem." |
| Ostatnio zmieniony przez roger110 Pon 05 Kwi, 2010 20:52, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:59
|
|
|
Dzieki a co do regulaminu to przepraszam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 21:01
|
|
|
| Tomek 0829 napisał/a: | | Dzieki a co do regulaminu to przepraszam | Nie ma tematu zapomnij |
_________________ "Nigdy nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem." |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 22:02 Re: Naglosnienie a3
|
|
|
| Tomek 0829 napisał/a: | | Witam Kupilem niedawno a3 niestety radyjko oraz głośniki są w nienajlepszym stanie Czy ktos moze podpowiedziec co do radyjka i głośnikow najlepiej bez przerobek dziurawienia połki itp tak koło 2000 z góry Dzieki |
Wszystko zależy też od gusta. Jeżeli jesteś "wyznawcą" oryginalności i jakości, to jak już kolega napisał proponowałbym Bose, lub tańsze rozwiązanie jakim jest wymiana uszkodzonych głośników na sprawne i montaż radia Audi Concert + zmieniarka CD lub MP3.
Przy przebudowie na system Bose musisz liczyć się na poświęcenie większej ilości czasu ze względu na podłączenie nowej instalacji łącznie z tuba, wzmacniaczem i głośnikami. Opisz przynajmniej co posiadasz w swojej aktualnej instalacji.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |